Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érdemesebb kicsit negatíva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdemesebb kicsit negatívan, kételkedve hozzáállni ahhoz, hogy érdeklünk valakit, egy alakuló kapcsolathoz, hogy utána ne csalódjunk akkorát?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Határozottan nem. Én úgy csinálom, és még soha életemben nem volt kapcsolatom. A negatív hozzáállás biztos nem okoz szerencsét. A csalódást meg nem kerülöd el úgy se, csak szakítás helyett viszonzatlan szerelem formájában fogod megélni.
2014. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, én eddig ezt tettem, de inkább csak arra volt jó, hogy elhitessem magammal, a lányt a legkevésbé sem érdeklem, pedig lehet jobban jártam volna, ha pozitívabban állok a dologhoz. Így is csalódás lett a vége, szóval az elmélet valamennyire megbukott. :D
2014. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha negatív vagy akkor sokkal kevesebb sikert fogsz elérni szóval sokkal többet is fogsz csalódni. Az meg hogy időnként belefutsz egy pofonba az teljesen normális!
2014. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint mindig kétkedve állok mindenhez.

(főleg az emberi kapcsolatokhoz)

2014. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én olyan szinten negatívan állok a dologhoz, hogy inkább csak álmodozok róla, minthogy aztán csalódjak
2014. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne kètelkedve állj hozzá,hanem racionálisan
2014. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Negatívan inkább ne de legyen benned egy egészséges adag kétkedés. Na meg nyitott szemmel járj. Én úgy szoktam lenni, hogy ha ez nem majd lesz más, de azért jó lenne ha a mostani összejönne. (pech hogy az ízlésem miatt alig van olyan ember aki felkeltené az érdeklődésem...)
2014. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!