Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők is, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők is, akik nem keresnek folyton jobbat, nem hagynak ott az első alkalommal, amikor jobbat találnak?

Figyelt kérdés
Mert ugye szokták az emberek mondani, hogy mindenkinél van jobb.
2014. szept. 27. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak! Mondd, te nem olvasol meséket? :)
2014. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vannak :D
2014. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
30%
Én ált. a magadfélékkel a pénzért vagyok együtt. Jó ha van valaki, aki bevisz a fősulira. Aztán ha van jobb persze hogy azt választom. 19l
2014. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem kerestem volna jobbat annál,akivel összehozott a sors,ő viszont észre sem veszi,mennyire szeretem.Ez van.
2014. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3. Arra célzol, hogy szerinted sok pénzem van, és van autóm?

Köszönöm szépen a bizalmat, még soha senki nem mondott nekem ilyen szépet *.*

2014. szept. 27. 22:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak, csak nem mindig találja meg zsák a foltját, no meg nem mindenki becsüli meg ezt a dolgot nemre való tekintet nélkül. 32N
2014. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kócsilya sincsen :D
2014. szept. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én olyannal jövök össze, aki SZÁMOMRA tökéletes. Problem Solved.
2014. szept. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!