Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ő is érez irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő is érez irántam valamit (a barátságon kívül)?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni e miatt, a szavai lebegnek előttem, ahányszor becsukom a szemem... Szóval egy lánnyal nagyon jóban vagyok, aki a legjobb barátjának tart én persze többet érzek iránta, már nem tudtam tovább bent tartani és felfedtem az érzéseimet. Azt kérdeztem meg tőle, hogy lesz-e valaha esélyem nála vagy inkább szálljak le, persze mondtam is neki, h őszintén válaszoljon. Erre azt felelte, hogy nem tudja, mert barátja van (2 napja jöttek még csak össze). Olyanokat is írt nekem, hogy nem szeretne elveszíteni és nem tud nélkülem élni, meg fontos vagyok a számára. Bocsánat a regényért és ha nem fogalmaztam érthetően. Köszi, ha eddig eljutottál az olvasásban:)

2014. szept. 28. 01:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nyilván se igennel és se nemmel nem fog válaszolni, mert az túl egyértelmű lenne számodra....viszont tökmindegy mi lesz te sose add fel :)
2014. szept. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a típus, aki könnyen feladja:) Jólesett most ez a biztatás, megy a zöld pacsi!;)
2014. szept. 28. 01:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Én adok erre egy nemet
2014. szept. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, hogy nem én ismerem őt hanem te, fogalmam sincs hogy viszonyul hozzád, miket mondt, most ideröffentettél egy-két mondatot, ebből jósoljam meg?

Amit tudok az az, hogy én nem mondanék olyat csak úgy hogy nem tudok élni valaki nélkül, és akár ez bíztató is lehet rád nézve, meg hogy nem tudja, mert 2 kemény napja barátja van.. de lehet inkább csak túl fiatalok vagytok...

2014. szept. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet, csak én vagyok a lány, és az egyik legjobb barátom szerelmet vallott. Annak ellenére, hogy elutasítottam, van esélye, ezt ő is tudja (csak jelenleg egy 2 éves kapcsolatban vagyok, amit nem fogok néhány kedves szó után eldobni). Mi nyíltan beszélünk róla.. Nem most, de egyszer biztosan együtt leszünk.

Szóval szerintem próbálj te is őszintén beszélni vele. Tisztázzátok le, mert attól hogy most van valakije, nem jelenti azt, hogy egyébként nem lesz/lenne nálad esélye. Viszont tarsd tiszteletben hogy van valakije, ne akard rávenni hogy szakítson... Ha szereted, az ő boldogsága legyen az elsődleges.

2014. szept. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez természetes, nem vagyok egy utolsó gerinctelen ember, aki csak úgy a másik kezéről lepattintja az embert, várok és majd eljön az én időm!:)
2014. szept. 28. 10:29
 7/7 anonim ***** válasza:

"nem vagyok egy utolsó gerinctelen ember, aki csak úgy a másik kezéről lepattintja az embert,"

Tipikus kamaszkori idealizmus. A szerelem nem így működik. Aki kell nekem, megszerzem tűzön-vízen át! Ha el tudják tőlem venni, meg is érdemlem, hogy elvegyék, mert kevés voltam neki, nem tudtam olyan mély érzelmeket kiváltani belőle, amik ebben meggátolják.

2014. szept. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!