Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem, szex kategória?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem, szex kategória?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy sok ember (javarészt 16-19 lány), az ordenáré helyesírására büszke?

Választ várnak olyan kérdésekre, hogy rugdal a baba, lehet e terhes? És hasonló alapműveltséget nélkülöző ostobaságok. teszik ezt úgy, hogy a kérdésüket elolvasni s fizikai fájdalom -.-

Pl:

el ment

meg jött

"nem menttel benem a fium"


Miért vannak megsértődve, amikor nem veszik őket komolyan és kijavítják a hibáikat?

Van amikor 14-15 éves hozzászólók világosítják fel őket.


17L


2014. szept. 28. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezen már meg se kell lepődni, sok a hülye ember a világban.
2014. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21. század emberiség.
2014. szept. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én jellemzően nem foglalkozom a hibákkal, hanem csak magával a kérdéssel, hiszen azért kérdez, mert választ, véleményt és/vagy segítséget kér.
2014. szept. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan arra se hajlandóak, hogy tudatlanságuknak utánnanézzenek. Lehet én ilyen nevelést kaptam, de nem bántam meg. 18L
2014. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tudod, az lenne jó, ha mindenki így gondolná. Akkor talán rájönnének, hogy nem az a "menő", hogy ők hülyék. De sajnos sokan adják alájuk a lovat, így aztán nem sok értelme van, hogy az értelmesek ezzel foglalkozzanak:) L18
2014. szept. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem hülyék, hanem ez faji specifikum, olvass cigány facebook oldalakat, na azokon látsz az idézettekhez hasonlókat...
2014. szept. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ezeket, fehér emberek írták :S
2014. szept. 30. 14:26
 8/8 anonim válasza:

Biztos ? Nem nézted el ?

Talán valami vegyes osztály tagjai... nem szabad ám a faji kérdést elhanyagolni...

2014. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!