Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonévesek! Ti hogy érzitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesek! Ti hogy érzitek, a szerelmi életetekben a korosztályotokhoz képest le vagytok maradva, vagy pont ott tartatok, ahol kell? Miért?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Le vagyok maradva. 13-14 évesen volt barátnőm, aztán gimiben kimaradt 4 évem, mert nem tudtam beilleszkedni az osztályba, mert koravén vagyok. Most meg 20 éves egyetemistaként semmi esélyt nem látok arra, hogy legyen párom... mindenki a tapasztaltabbakra bukik. Egy 1 évvel idősebb lány is azért utasított el, mert 1 évvel idősebb...
2014. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én valahol 14 éves szinten állok az ismerkedésben 25 évesen, már óvodás koromban is társalgási problémákkal küszködtem, szerintem a rossz szociális környezet és a mindenkori otthoni feszült légkör lehet az oka hogy így alakult.


25/F

2014. szept. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Le vagyok teljesen maradva mindenről kb.Még csók de még barátnő sem volt igazán az életemben az a helyzet. :/

A miértje nagyon bonyolult,de főként a lányok/nők irreális elvárásai miatt vagyok a legnagyobb bajban,mivel nem "helyesnek" születtem...

23/F

2014. szept. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés:) Bizonyos szempontból pont ott/előrébb tartok, bizonyos szempontból meg le vagyok maradva.

Összesen két kapcsolatom volt, az első 3 évig tartott, a jelenlegi pedig 6 éve tart. Szóval itt vagyok lassan 24 évesen, és akár kilátásban is lehet egy esküvő, aztán pár év múlva a gyerek is.

Viszont mivel 14-15 éves korom óta folyamatosan párkapcsolatban vagyok, nekem kimaradtak a rövid próbálkozások. Csúnyán fogalmazva: "nem éltem ki magam".

2014. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Levagyok maradva

Idág 3 alkalommal szexeltem 25f éves létemre, és tavaly volt az első.

Barátnőm sosem volt, és úgy esélyt sem látok rá, mivel ennyi idős koromíg senkit sem érdekeltem.

2014. szept. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kissé le vagyok maradva de hozom befele..Életem első pasija 21 évesen lett,azóta első csók és egy kis petting volt már de ennyi. Másnak már ilyen korban (normálisan) volt 2-3 kapcsolata is,de én még szűz vagyok. :) (22)
2014. szept. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is eléggé le vagyok maradva :/ próbálkozások voltak már 1-2 pasival, de komoly kapcsolatom még nekem se volt :/ L/22
2014. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28 évesen még csak randim sem volt, nem hogy barátnőm. A külsőm miatt semmi esélyem rá, hogy létezzen olyan lány, aki képes lenne nem undorral tekinteni rám. Szóval a korosztályomhoz képest számolva le vagyok maradva, de a külsőm miatti viszonyításban egyáltalán nem nagy csoda.
2014. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!