Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki mondana véleményt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki mondana véleményt? Vagy valakinek ez bejön?

Figyelt kérdés

Semmi különöset nem szeretnék,csupán egy jellemrajzról kérnék véleményt.

Egy olyan fiúról,aki elég zárkózott,csak kevesen ismerik a valódi énjét,a suliban egy olyan arcot mutat,mintha egy kis sarokban ülő srác lenne;de valójában keménykezű,magabiztos fiú. Mindenki azt mondja róla,hogy jólnevelt,udvarias(ami így is van). A nagyon közeli ismerősei előtt sem mutatja mindig a valódi arcát. Egyébként kedves,segítőkész és ha valaki olyan nyit felé,aki normális,vele könnyen elegyedik jó viszonyba.

Ez miért lehet neki jó? Ha egyáltalán jó. Ha pedig nem jó,miért csinálja?

Egy 18 éves fiúról van szó.


2014. szept. 28. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus. De engem egy ilyen "zarkozott" fiu sose fogadna el. Harsany, tulvidam, buta, szines, orokmozgo, tul sokat beszelo szemelyisegem van, tapasztalat hogy nem akarnak velem az ilyen emberek ismerkedni. Pedig en mindent beleadok! Egy hasonlo kaliberu fiu igy fogalmazott "bantja a szememet a viselkedesed. Tenyleg nem tudnal bekussolni es beken hagyni? nem akarok ilyen emberekkel ismerkedni. Utalom az ilyen csillogo-villogo embereket mint TE!"

Rosszul esett de azota is a rac korul vagyok.:D Ugyrzem kezd megszokni.

Nekem vonzo ez a szemelyiseg.:)^^

2014. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jé, ez majdnem én vagyok :D Nem tudom miért van ez. Talán megpróbálunk megfelelni a különböző társaságnak. Mindig is tartottam távolságot, mivel nem igazán voltak olyan barátaim, akikkel engem érdeklő dolgokról beszélhettünk volna. Éppen ezért, felszínes kapcsolataim voltak, vagy még talán most is vannak. Az igazán értékes emberekkel szeretném megosztani a gondolataim, az életem, viszont az érzelmek kifejezésében is elég gyenge maradtam sajnos. Jelenleg egyetlen egy barátom van, akit a legjobbnak mondhatok, és ő is viszont gondolja ezt.

És, hogy ez miért lehet: esetleg egy gyengébb asperger szindróma, vagy gyerekkori csalódások a barátokban, vagy családi problémák.

2014. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!