Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy éve vagyok a barátnommel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve vagyok a barátnommel, lényegében jol kijovunk, de mégis van egy kis problémám, lehet hogy tul reagálom?

Figyelt kérdés
Nemsokat vagyunk náluk,de ritkán sor kerul rá,a problémám az h azt vettem észre,nagyon bordel van náluk bent,ennek ellenére én nagyon rendszereto vagyok.Már volt rá példa h észre vettem ezt,valahogy mindig kimagyrázta h tobben vannak testvérek,nempakolhat mindig utánnuk stb.De tegnap is behívott,hát megintcsak a nagy bordel fogadott,ráadásul vasárnap volt.Számomra ez nagyon kiábrándíto,nemvagyok tulzottan tisztaság mániás de nemtudnék bordelban éln és nemis akarok.Nembírtam szo nélkul a tegnapit már,de láttam rosszul esett a b.nomnek.Kérlek segítsetek h adjam ezt az egészet a tudtára ugy nesértodjon meg?

2014. szept. 29. 09:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
állj, mi az a bordel?
2014. szept. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
bordel? ez nekem új.
2014. szept. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
bordel???
2014. szept. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bordély? Azt érted alatta, hogy kupleráj, rumli, disznóól, rendetlenség?
2014. szept. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Andrea Henrietta ***** válasza:

Sehogy ne tedd szóvá. Hiába jártok, nem szólhatsz bele abba hogy milyen rendet tart a szobájában.

Max célozhatsz rá nagyon finoman, hogy ha majd egyszer összekölöztök akkor majd együtt nagyobb rendet fogtok tartani vagy valami. De abba hogy ő otthon a saját házában mit csinál, sajnos nem tudod befolyásolni, mert csak nagy veszekedés lesz belőle.

Esetleg anyit tehetsz, hogyha a te szobádban nagyobb a rend többet vagytok ott, és ha látja hogy te rendszeretőbb vagy akkor esetleg észbe kap, bár ez személyfüggő.

2014. szept. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4es,igen ahogy írod,bocsi a helytelen kifejezésért
2014. szept. 29. 09:20
 7/17 A kérdező kommentje:
3as igen ah írod bocsi a helytelen kifejezésért
2014. szept. 29. 09:21
 8/17 csabika1971 ***** válasza:

Na gondolom bordélyt akartál írni, bár a rendetlenség kifejezésre inkább a "kupit" használjuk.

Ne az egész ház állapotát nézd a barátnődéknél, ha nem csak az ő szobáját.

Mert lehet az anyja nem egy házi tündér, vagy tényleg csak sok a kis tesó és ők "takarítanak". A barátnőd meg nem akar magából cselédet csinálni, hogy állandóan utánuk takarítson.

Szóval a szobája állapotát nézd meg és utána bíráskodj.

Másik oldalról ha már valamit a másik szemére vetünk, mielőtt mást leszólnál, erősödj helyesírásban!

2014. szept. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
jolvan helyesírás,határon tuli magyar vagyok,vannak kifejezések amit máshogyan használunk,már neharagudj kérlek h a torténelem így kib.ott velunk koszi
2014. szept. 29. 09:24
 10/17 A kérdező kommentje:
Idosebb tesojai vannak és nincs saját szobája
2014. szept. 29. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!