Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire átb*szott volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire átb*szott volna?

Figyelt kérdés
Szóval neten megismerkedtem egy csajjal, sokat irtunk egymásnak, jól elvoltunk meg jol kijöttünk egymással meg minden. Később már szerelem lett a dologból, beszéltünk skypeon, viberen ,képeket cseréltünk stb.. Aztán egy pár napja hiába irok neki minden létező platformon, gépről, telóról egyaránt semmi válasz, hiába hívom mindig foglalt. Ebből ugye mindenki leszűrheti h letiltott meg nem akar velem beszélni. Oké, de ez az egész előtt is volt hogy skypeon és viberen hiába írtam neki nem kapta meg, meg én se az ö üzenetét, aztán pár óra mulva esetleg egy nap mulva meg igen és ugyanugy tudtunk beszélni, egyre többször volt ez, mig nem tejlesen megszünt minden kapcsolat...sms-re se válaszol, hívásra se, semmire. Most én letten nagyon átbaszva vagy tényleg nem működik, se a viber se a skype, se a telója?? facen nem beszéltünk szóval azt nem tudom.

2014. szept. 29. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért baszott volna át? Megegyeztetek, hogy ezentúl életetek végéig minden nap beszélni fogtok az interneten?
2014. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mégis mit vártál, hogy majd örökké cyber-szerelmet fog folytatni veled? Megismerkedett valakivel élőben és van igazi pasija. Nem hogy te is keresnél magadnak valami igazi csajt.
2014. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De semmi jele nem volt annak hogy ezt tegye...ismertem már annyira és semmi hazugság nem volt. Meg neki is furcsa volt hogy nem kapja meg amit írok neki. Ha talált volna pasit akkor mért nem közölte h kész vége, szia?
2014. szept. 29. 17:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy fiatal lánynál több pasi is próbálkozik. Biztos nem akart megbántani - vagy tényleg az van, hogy rossz a viber, skype, telója is.
2014. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Korotok?
2014. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én 18 ő 17
2014. szept. 29. 17:14
 7/11 anonim ***** válasza:
nyilván ő még rajtad kívül beszélt ugyanígy 5 másik fiúval
2014. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gyanús...

De ez nem átbaszás. Lehet, hogy bejött a képbe valaki, és vele jól elvan téged pedig nem szeretne megbántani és ezt a formáját választotta annak hogy megszüntesse veled a kapcsolatot.

2014. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De ezt miért nem tudná normalisan kozolni? Ha mondja h hagyjam beken akkor békénhagyom.De igy ez a legrosszabb, hogy nem tudok semmit es tenni se tudok ellene semmit, valszeg a teloszamomst is letiltotta.
2014. szept. 29. 17:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Neki így egyszerűbb. A saját érdekét nézte nem a Tiédet.
2014. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!