Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs még túl a visszaut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs még túl a visszautasításon?

Figyelt kérdés
Egy fiú ismerősöm le akart velem feküdni, kb 4 hónapon keresztül próbálkozott. Tipikusan olyan, aki bárkit megkap. Azóta piszkál, így lassan fél évvel az elutasítás után is. Mindenbe beleköt, nyilvánosan le*ibancoz, stb.. Szóval rettentő gyerekes a viselkedése. Amelyik lányok belementek a dologba, folyton ölelgeti őket... Próbálom figyelmen kívül hagyni, mert igazából mindenki tudja, hogy egy suttyó, de ő engem úgy àllít be, hogy én akarok mindenkivel lefeküdni. Értem én, hogy rosszul esett az önbizalmának, hogy nem fogok az ágyàba bújni, de én mindig normális voltam vele. Kibékülni is próbáltam, semmi siker. Szerintetek?

2014. szept. 30. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha suttyó, akkor miért úgy állsz hozzá, mintha a te hibád lenne, mintha neked kéne bármit is tenned?

Ne emészd magad emiatt, és ne foglalkozz vele amíg nem árt vagy nem lép túl egy határt.


Amúgy, ha valaki le*ibancoz egy nőt pusztán azért, mert az kikosarazta, azt én nem csak "gyerekes"-nek nevezném.

2014. szept. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Suttyó igen, de nagyon túlment már azon a bizonyos határon. Ő úgy állít be engem, mintha én foggal-körömmel akarnék tőle valamit. Ha akarnék, vagy akartam volna, lett volna köztünk valami. Flörtöltünk, de szerintem az semmi okot nem ad arra, hogy így viselkedjen. Köszönöm!
2014. szept. 30. 16:16
 3/3 diego1 válasza:
Az ilyen pasasok nem bírják elviselni, hogy nem feküdtél le vele. De vannak tisztességes pasik is, akiknek ha azt mondod hogy nem szexelsz velük akkor csak elvonulnak. Viszon vannak az ilyenek mint ő: nem akarja elviselni,hogy nemet mondtál. Ezért piszkál! Ne foglalkozz vele.
2016. júl. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!