Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogjam vissza magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogjam vissza magam?

Figyelt kérdés

Anyámék nem igen foglalkoznak velem mert vállalkozok.Ezért általában mindig a pasikhoz húzodom de mindig átvágnak és tegnap sikerült magam nagyon megalázó helyzetbe hozni amit szerintem sosem fogok tudni lemosni magamról.

17l


2014. szept. 30. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
mi történt? utcán rábuktál?
2014. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Beniy ***** válasza:
Vállalkozol? Mire? Ezt arra érted, hogy pénzes pasikat keresel, és úgy szeretnél megélni? Ebben az esetben ne csodálkozz, ha ez történik.
2014. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fogalmazz érthetőbben, mert nem vesszük ki ebből, hogy mi is a kérdés! :-)
2014. szept. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vállalkozó vagy 17 évesen? Baj, hogy még nem vagy felnőtt, nem is dolgozhatsz? Nem baj?
2014. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak nagyon ciki.Mindig a pasikhoz húzodom vigasztalásra aztán mindig csak kihasználnak.Tegnap meg 2 sráccal berugva mentem haza és meg történt a dolog de én bealudtam és le fényképeztek
2014. szept. 30. 20:53
 6/10 A kérdező kommentje:
anyámék azok XD
2014. szept. 30. 20:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem változtatsz, még csunyábban ki fognak használni! Használd az eszedet!

(Hidd el, nem rosszindulatból mondom!)

2014. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom,de olyan egyedül érzem magam :(
2014. szept. 30. 21:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Látva ezeket, amiket írtál, bocs, de meg is érdemled.
2014. szept. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha egyedül érzed magad, az egyik h ne piálni járj... a másik h legalább barátnőiddel, és inkább barátaidhoz húzódj><

egyébként pedig.. istenkéim, mi az h egyedül vagy? 17 évesen foglald el magadat, magadban><

2014. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!