Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki betegség miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki betegség miatt nem képes az ismerkedésre, az emberekkel való kapcsolattartásra, azt miért könyvelitek el lúzernek, és gúnyoljátok ki?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyen embert látni itt. Nem az a baj, hogy gyávák lennének, egyszerűen teljesen tanácstalanok, mert nem is tudják/értik, hogy ezek a dolgok hogy működnek.


Segítség és hasznos tanácsok helyett állandóan csak gúny tárgyává teszitek őket. Azt mondjátok rájuk, hogy az ilyen nem férfi. Szerintem aki ilyet gondol, az nem hogy nem nő, de nem is ember.


2014. okt. 1. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen betegség? Miről beszél,mutass nekem beteg embert akinek nincsenek ismerősei,barátai,párja,felesége,férje! Na!? Nehogy már egy "nem tudok kommunikálni" "gyáva vagyok" betegséget találj ki!!!
2014. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert fogalmuk sincs arról, hogy milyen mentális betegségek okozhatnak ilyet.
2014. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez a te szemszöged szerintem elvárható hogy legalább magától tudjon valaki szocializálódni ha már társas lény ként(ember) született meg aki erre se képes azzal mihez kezdjünk ? szerinted az állatoknál ha egy ragadozó nem lenne képes vadászni meghalna és ezt férfi ként mondom


másik ha van egy halom pasi aki meg sokkal csábítóbb választásnak tünik akkor őszintén mit vársz a nőktől miattad válaszák a rosszabad mond már azt hogy te ha egy bombanő és egy ronda nő odamenne hozzád te a rondát választanád?

2014. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaza van a kérdezőnek: az első kommentelőknek csak a GYK. keresőjébe kellene beírni, hogy pl.: szocifóbia...


Sajnos az a trendi Mo.-n, hogy aki eltér az átlagtól, azt "ki kell közösíteni", stb., ahelyett hogy próbálnánk megérteni segíteni. Hiába vannak a különböző érzékenyítő hirdetések, tréningek, sajnos itt az országban pont ellenkező hatást fejt ki <értsd: erősödik az utálat>.


Egyet viszont nagyon elfelejt a magyar a nagy önzőségében:

azt, hogy BÁRKIT érhet gond, probléma. Ma engem, de holnap lehet, hogy "téged".

2014. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!