Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen fura?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen fura?

Figyelt kérdés

olyan kis egyszerű életem van, mostanában lettem csak ilyen hogy néhanéha ha kihívnak a barátaim,akkor csavargok velük.. amúgy meg nem igen keresem őket, egy pár kapcsolatomnak aminek 3éve lett vége, azóta nem találtam mást akit tudnék szeretni, sőt nem is ismerkedek senkivel... elfelejtettem már azt h milyen ismerkedni másokkal, új arcokkal,csajokkal dumálni,ismerkedni stb.. fogalmam sincs hogy kezdeményezzek.. facebook-on nem beszélgetek,mert az szerintem ciki ha valaki ott akar ismerkedni,barátkozni ill. barátnőt keresni...

másról nem szól az életem, mint csak dolgozok,pihenek,meg néha egy kis csavargás és ez van mindennap.



2014. okt. 2. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
ez nem fura. sok ilyen ember van
2014. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Isten hozott a felnőttek világában, ahol a kormány és a kapitalista szadizmus alakítja a mindennapjainkat és legnagyobb jutalom, ha 9 órakor már megengedheted magadnak a luxust, hogy lefekszel aludni.
2014. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szerintem ez valahogy nem normális dolog:/ szeretnék megváltozni jobb irányba,csak nem tudom mit tegyek, tanácsokra van szükségem
2014. okt. 2. 11:30
 4/9 A kérdező kommentje:
na ja, felnőtt vagyok már.. de ez akkor sem helyes :/
2014. okt. 2. 11:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Légy nyitottabb a világ felé! Keress olyan elfoglaltságot, ami boldoggá tesz! Talán önbizalom hiány, csalódások miatt találod furának magad, ezt neked kell tudni.
2014. okt. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem...de 24 óra alatt ha összeszámolnám a helyes és helytelen tetteit egy átlag embernek...nos nem állja jól a ráta. Én is ilyen vagyok...csak nekem már van családom, így nem is hiányzik más, csak ők.
2014. okt. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs valami hobbid? Anno ugyanezt éreztem mint te, utána kipróbáltam új dolgokat. Elkezdtem táncolni, először mint hobbi, később rájöttem, hogy nélküle nem is tudnék élni. :)
2014. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Testedzés, ez volt a hobbim, de akárhányszor elkezdtem mindig abbahagyom :S nagyon szeretnék izmos lenni,de sosem jön össze, úgy érzem h bennem van a hiba vagy nem tudom
2014. okt. 2. 11:58
 9/9 A kérdező kommentje:
abbahagytam*
2014. okt. 2. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!