Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ggggé kérdése:

Miért fáj a szex?

Figyelt kérdés

Már sokszor voltunk együtt a párommal, nekem még mindig fáj.De nem úgy, mint az elsőnél,nem az elején fáj,hanem valahol belül, és nem tudom miért.Nem is élvezem egyáltalán.

Mi csináljak?


2014. okt. 2. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Ne szexelj.
2014. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem túl nagy neki?
2014. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rékcsi ***** válasza:
Menj el nődokihoz.
2014. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval. Ilyen esetben érdemes azzal kezdeni, hogy elmész nőgyógyászhoz.


Fájdalomnak több oka is lehet, kis rutinnal már meg tudod majd különböztetni:

1. túl nagy neked a partnered. (Ezen egy kis síkosítóval lehet segíteni - vigyázz, hogy ne akard házilag megoldani, mert pl. a testápoló és az olaj oldja az óvszert.)

2. elkaptál valami nemi nyavalyát, például gombás fertőzést. Erre nődoki ad gyógyszert - pl. fluconazolt -, beveszed, szedsz rá probiotikumot, kész-vége-hatszáz.

3. nem vagy elég izgatott, és ezért nem nedvesedtél be rendesen, kidörzsölődsz, stb. Ebben az esetben érdemes nagyobb hangsúlyt fektetni arra, hogy te is élvezd, és kísérletezgetni.

4. izgulsz/szorongasz - esetleg pont a fájdalomtól félsz - és ezért görcsölsz.


A szervi okokat, betegségeket a nőgyógyász kiszűri, ha nem az volt, akkor tud tanácsot adni.

2014. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!