Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csaltátok már meg a Párotokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltátok már meg a Párotokat? Csaltak már meg?

Figyelt kérdés

Miért?

Kiderült?

Ha igen akkor hogyan?

Mióta voltatok együtt?

Együtt maradtatok?


Nemedet és korodat is ird le légyszi!


2010. jan. 22. 10:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
nem
2010. jan. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
ja megcsalni megcsalták már..hát igen pasik...
2010. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
Olyat, akit szeretek, nem tudnék. Olyat már igen, akivel csak jártam, és azzal akit szerettem :)
2010. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
49%

ő megcsalt (hü*ye pi*sa), én megcsaltam (ösztön)

nála kiderült, nálam is

ő elmondta, én lebuktam

ő együttjárásunk 3. hónapjában, én együtt járásunk 3. harmadában

nem maradtunk együtt

26/F

/személyes vélemény: a felmelegített kapcsolatok semmit nem érnek/

2010. jan. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
még h ösztönből megcsaltad..te meg egy hül.ye farok vagy..az ösztön nem mentség..te szerencsétlen
2010. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
37%

"hát igen pasik..." pff a nők nem ugyanezt csinálják?

tettetitek a nagy ártatlant,aztán meg jobban kell neektek a bré mint nekünk a...

2010. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
jaj hagyjuk már..:D ti meg mindent az ösztönre fogtok..ami nagyon nagyon szánalmas mentség;)
2010. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
59%

Engem megcsalt a párom, kb fél év után. De engem is úgy ismert meg, hogy az akkori barátnőjét velem csalta meg. ... Kb fél év után. Én tudtam mindenről. Elmondta. Később szakítottunk. Most együtt élek 3 éve a párommal. Volt egy időszak, amikor nem éreztem jól magam itthon, egyéb okok miatt. Akkor elmentem az exemhez. Csak megcsókolt, más nem volt. Viszont emiatt sem aludtam 2 napig, kiderült, látta rajtam párom hogy vmi bajom van. Elmondtam, és azt is hogy megfordult a fejemben hogy lefeküdnék vele. De mikor veszekedtünk, láttam az aarcán a szomorúságot, és fájdalmat, és rájöttem mekkora idióta voltam. Nem akarok még egyszer ilyet okozni neki. Megbeszéltük egyébként, együtt maradtunk. Azon vagyok, hogy visszanyerje a bizalmát irántam.

25/L

2010. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
49%
Az ösztönre fogni még mindig jobb mentség mint ilyeneket mondani, hogy "én nem akartam, csak úgy alakult" vagy "kiváncsi voltam" vagy "amikor elutazol, akkor félek egyedül" stb. :)
2010. jan. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
34%

Kedves 10:39! Kicsit sem értetted a válaszban az iróniát... ha valaki megcsal -> az ne várjon semmi jót, ha valakit megcsalnak -> az se várjon semmi jót, kb erre akartam célozni. Az ösztön ebben az esetben a szükséges bosszút jelenti te szerencsétlen!

/10:38/

2010. jan. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!