Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi manapság a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi manapság a legtöbb 13-14 éves lány hogy leszbikus?

Figyelt kérdés
Mar kezd idegesítő lenni, ennyi idősen még kakaot igyanak és nézzék a mesét... de komolyan ..

2014. okt. 3. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Csúnyák és a szülők kiakadnak ettől.
2014. okt. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
legtöbb? a legtöbb heteronak hiszi magát. vajon miért?
2014. okt. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

én azért hiszem azt, mert szerelmes lettem egy lányba, hidd el, nem én döntöttem így, és nem örülök a helyzetnek de ez van és talán még változni fogok

amúgy rohadtul nem értem, miért korai egy 13-14 évesnél az, hogy 'úgy' érdeklődik mások iránt (legyen most fiú vagy lány, az mindegy)

2014. okt. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem tartozok közéjük, mert nem izgulok a nunikra -az nekem is van... ~_~
2014. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Miért hiszi a legtöbb idősebb ember, hogy bármi joga lenne kérdőre vonni a 13-14 éveseket?

Már kezd idegesítő lenni, még a keresztneveiket sem tudják, de már könyékig turkálnak más dolgában... de komolyan.

17l

2014. okt. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
85%
Én például azért TUDOM hogy az vagyok, mert beleszerettem egy lányba... Ilyen idős korban már egyáltalán nem furcsa, ha valaki szerelmes lesz. Gondolom a kedves kérdezőnek is volt olyan személy az életében 14 éves korában, akibe szerelmes lett. És ezt rohadtul nem mi döntjük el, hogy kibe leszünk szerelmesek. 15/L
2014. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább leszbikus legyen, mint terhes...


/34N/

2014. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem tudom már megint miért kell elitélni a 14 év körüli embereket. Attól még hogy nem vagyunk érett felnőttek,attól még igazán el tudjuk dönteni hova tartozunk. Úgy csináltok mintha erre mi annyira büszkék lennénk.
2014. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eggyet értek az elöttem válaszolók azon kijelentésével,hogy miért kell ezt így elitélni,és kinek mi köze van ehhez...egyébként nemtudom,hogy honnan veszik ezt a hülyeséget,mikor a legtöbb 13-14 éves lány már ott táncikál a srácoknak félmeztelenül!!(akinek nem inge nem veszi magára) Egyébként meg senkinek sincs semmi köze a másik ember magánéletéhez,és senki nem nézhet le egy másik embert csak azért mert fiatalabb!!! Én 15 vagyok,de már most okosabb vagyok,mint a saját szüleim!!! Erről ennyit.
2014. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Jesszus, kitört a 14 (15) évesek forradalma itten. Gyorsan fusson, ki merre lát, mert végünk. A tökéletes koroaztály ellen nem rúghatunk labdába!



Kedves kérdező! Véleményem szerint ez a média hatása, esetleg így akarnak különlegesek/egyediek lenni.


Félre értés ne essék, én bi vagyok és igen, lehet érezni már tizenéves korban, sőt... Csak a mostani fiatalok ezt jobban "reklámozzák", megkapják a médiából, hogy ez a jó és elfogadott. Mi, az idősebb korosztály még úgy nőtünk fel, hogy mindenki furán nézet a melegekre. Nincsennek többen csak nyíltabban vállalják.


ui.: még mindig nem többség, ezt nem értem, hogy honnan vetted. Itt Gyk-n sok ilyen kérdés van, de ettől még nincsennek többségben. ;)

2014. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!