Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagban a vékonyabb, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagban a vékonyabb, vagy a húsosabb csajokkal jobb a szex?

Figyelt kérdés
vegyünk egy nagyon vékony csajt, és egy normál testalkatút. melyikükkel kellemesebb a szex?
2014. okt. 4. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a normál sokkal jobban tetezik szemre, ezért jobban is elvezem vele a szexet.. Ugyanakkor a vékonyt konnyebb emelgetni, bár egy valódi férfinak a normál csajt sem probléma oda tenni, ahova csak akarja :-))) a normálnál husibb csajokkal is jo a szex, bar ott testsulyaranyosan csokkennek a kama-szutra pozicioinak kivitelezhetosege...
2014. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudat alatt a neked megfelelő alkatúval, gyakorlatban pedig is-is, egy nagyobb seggű csaj jobban dörzsöl lent, mint akinek kis segge van.
2014. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Remélem húsosabb alatt ilyen testalkatot értesz:

[link]


De ez is jó. Húsos vs dagadt. Nem mindegy. Remélem a húsosra gondoltál.

[link]

2014. okt. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hat a "dagadt" kategoriaban is vannak nagyon nagyon nagyon szep csajok, szovsl remeelm nem megy el ez a topic a dagadt-fikazos iranyba, mert a "dagadt"nak nevezett kategoriaban is van nagyon sok elony
2014. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudom hogy van előnyük. Például hogy nem áll fel rájuk a farkam egyáltalán, míg ha fogyna 10-15 kilót, simán lehetne barátnő is személyiségfüggően. Vagy például bárhol lehet rajtuk pinát hajtogatni.
2014. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
természetesen az első húsos-ra gondoltam, nem a ducibbra, és semmi bajom a ducibb csajokkal sem. de eddig csak egy lánnyal voltam, és érdekelne, (normál testalkatú) és van egy vékonyabb csajismerősöm, és nagyon érdekelne milyen lehet vele a szex...
2014. okt. 4. 17:23
 7/11 A kérdező kommentje:
ne menjünk el az obszcén kritizálás irányába, maradjatok a témánál légyszi :D
2014. okt. 4. 17:25
 8/11 A kérdező kommentje:
fogalmazási problémákra ne figyeljetek, sokat gondolkoztam a mondaton
2014. okt. 4. 17:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó, itt a válasz:


Nincs különbség. A testalkata abszolút független egy nőnek attól, hogy milyen jó a szexben és fordítva is.


Voltam már ágyban szar mindkét típussal és jóval is, hasonló arányban.

2014. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tehát nagyban befolyásolja az, hogy kinek mi az ideál, mi esik jól, vagy éppen milyenhez lenne kedve, ugye?
2014. okt. 4. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!