Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy fétis? Furcsa, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy fétis? Furcsa, hogy ilyenek tetszenek?

Figyelt kérdés
Az jön be,ha egy lány agresszív.Pl.hogy ütöget,karmol,harapdál,csipked stb.Meg közbe látni lehet rajta,hogy élvezi,vagy hogy csak játszik és nem gondolja komolyan.De,ha csak szex közbe csinálna ilyet,az is elég lenne.Most,ha egy lány megütne,aztán megölelne,akkor szerintem egyből belezúgnék.De,ha mással lenne agresszív,az is vonzana.De nem vagyok papucs,azt nem szeretem,ha irányítani akarnak.Ez furcsa?Vannak ilyen lányok,akik szeretnek ilyet csinálni?

2014. okt. 4. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez fétis, vagyis parafilia.. De ez még bele fér, csak domina ciát kell keresned magadnak
2014. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem fétis, az legtöbbször valamilyen tárgyhoz kötött vagy azokkal kapcsolatos szexuális deviancia.

Te egyszerűen ezt szereted.

2014. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez szexi:D
2014. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ilyen vagyok. 19/l
2014. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!