Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előny ha egy fiú zenél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny ha egy fiú zenél?

Figyelt kérdés

Hali.

Lányok, előny ha egy fiú zenekarban játszik? (és pl. sokat zenélnek az adott településen)

illetve melyik jön be jobban? gitáros/zongorista/szaxofonos? :D



2014. okt. 5. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem
2014. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azért ne oboázz, azok a csajok dolga ;)
2014. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gitároztam és nem jött be.

Már mindegy, leszarom.

2014. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell azt megkérdezni. Ha szeretsz zenélni akkor zenélj. Majd lesz akinek tetszik.Az ember bármilyen pluszt csinál, csak előny lehet.
2014. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én alapvetően jártam zongorázni egy ideig, kottából egész jól játszok, barátomat volt, hogy tanítottam. Nekem se előny, se hátrány.
2014. okt. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az ilyen kérdések úgy feltudnak idegesíteni.Ne azért zenéljen valaki mert az menő meg #YOLO és akkor csajok csak úgy a lábai előtt hevernek majd.A magunk kedvért kell csinálni.Ha meg valaki így áll hozzá hogy csak azért akkor nem lesz belőle semmi.Én már több ideje játszom basszusgitáron de nem e célból és igen volt olyan hogy ennek köszönhetően ismerkedtem meg,de nem ez a cél lebegett a szemem előtt.Szó mi szó szerintem undorító az ilyen
2014. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!