Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak miért számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért számít ennyit pár kg plusz izom?

Figyelt kérdés
most 188cm és 87kg vagyok,nem valami izmos,olyan átlagos testalkatú,de edzek rendszeresen.de ha mondjuk sikerülne elérnem 95kg-ot vagy többet izmosan,tehát nem felesleggel,akkor tuti nem néznének már át rajtam,sőt kezdeményeznének nálam.több ilyen esetet hallottam már,hogy felszedett a fiú pár kg izmot,vastagabb karja lett,nagy mellizma és máris bolondultak érte a csajok,nem értem miért kell ilyen felszínesnek lenniük.
2014. okt. 5. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Es az neked jo, ha egy lany kezdemenyez? Mivan, a gyurassal elveszted a ferfiassagod?


hulyeseg, nem az izmon mulik..

2014. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem sem 60, sem 87, sem 95, sem 120 kilósan nem kellenél, mert taigetosz-pozitív vagy, lelked, elméd meg rohad.
2014. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

most mi a kérdés? járj el gyúrni.... :)


egy kis sport amúgy sem árt

2014. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
A fiúknak ilyen sokat számít pár kg plusz? 80kg-al nem kellek nekik,de ha lefogynék tuti kellenék,és nem néznének át rajtam...stimm? Egyről beszélünk,a kinézetről,szóval érted mire akarok célozni...
2014. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egy 80kg-os csaj kover...meg ha magas,akkor is.Az nem egy atlagos alkat.

En nuanszokrol beszelek

2014. okt. 5. 16:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, te hulyesegrol beszelsz
2014. okt. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért az nem semmi, hogy 17-8 centivel vagy magasabb, és kb 2 kilóval mint én.

Szerintem te kifejezetten vékony srác vagy.

De ezzel nem hinném hogy lenne gond. Ahogy már több helyre is leírtam, ha izmosodni akarsz, magadért tedd, ne másért. A környezeted meg fogadjon el úgy, ahogy neked jó. Milyen szerelem lenne az, ami x kilón múlik?

2014. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyok dagadt, igaz teljesen vékony sem, van rajtam zsír is, de első sorban izom. Kb a saját tömegemet ki tudom nyomni fekve(azért kb, mert kicsit azért többet), és 14 évesen már nagyban dolgoztam iskola mellett, amiből lettek izmaim, nem konditeremben születtek. De ha nem is hozzám képest, de egy átlag emberhez képest is igencsak vékony vagy...
2014. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja a ugy igen... az izom nem optikai tuning... ha egy irodaban dolgozol, akkor egyszeruen nincs ertelme energiat fektetni abba hogy bika izmaid legyenek... akkor csak kondival tudod az izmaid noveszteni es csak kondival tudod fenntartani... mi ertelme?

ha meg fizikai munkat vegzel, akkor meg amugyis iz os leszel, es a munkafenn is tartja...


Nem vagyunk autok, hogy tuningoljuk magunkat neha teljesen ertelmetlenul.... ha csak a szomszed varosba mesz at minden nap akkor folosleges sportkocsit venned...

2014. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mintha te nem lennél felszínes :)
2014. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!