Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve állandó felfázásos problémáim vannak (pszichés alapon), már több orvos is vizsgált, több gyógyszert is szedtem, nem segít semmi, emiatt elég ritkán vagyunk együtt.

A menzeszem szintén emiatt rendszertelen, nem napra pontosan jön meg, hanem 1-2 hét ingadozással.

Utoljára egy hete voltunk együtt, óvszerrel védekezünk, eddig sose volt baleset, tudtommal most se.

Csak annyi sztorit hallani itt, hogy nem szakadt ki a gumi, mégis terhes a csaj, vagy kiszakadt, és nem vették észre...

A napokban kéne megjönnie, de egyenlőre semmi, én meg már egy ideg vagyok. A szokásos tüneteim megvannak (hasi görcs, fejfájás, rossz közérzet), de nem jön meg.

Tesztelni még nem lenne értelme, csak egy hét telt el.


Mennyi idő múlva kezdjek aggódni, hogy esetleg terhes vagyok?


Tényleg kiszakadhat úgy a gumi, hogy nem veszik észre, ill teherbe eshet a csaj, ha nem szakad ki, vagy ezekkel csak a tinik takaróznak?


2014. okt. 5. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudtommal úgy nem lehet teherbe esni,hogyha nem szakad ki a gumi..
2014. okt. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!