Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltűnő, és ha igen mennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltűnő, és ha igen mennyire? 23F + KÉP

Figyelt kérdés

[link]


Nem írom le mit kell látni mert akkor egyből mindenki belelátja, nem az izomra vagyok kíváncsi, se arra hogy most voltam fodrásznál. Van egy valami ami nagyon zavar a testemen és kíváncsi vagyok csak az én agyam erősíti e fel a dolgot, vagy más is látja? Előre is köszönöm a válaszaitokat!


2014. okt. 5. 20:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Kinek mi a probléma... másnak lába sincs vagy épp nincs ivóvize. Ha nem ez lenne, akkor a kis füty*kéd miatt sírnál. Szánalom p*csök vannak :D:D Amíg te sírsz, meg*ugom a nem létező bnődet, te kis szerencsétlen.
2014. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Kackac :) Most aztán nagyon be lettem oltva.
2014. okt. 14. 18:16
 23/27 pocakkk ***** válasza:
Egyáltalán nem szembetűnő! de senki se tökéletes! jól nézel ki ahogy vagy ^^ 17/L
2014. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
nagyonnagyon szép izmos a hátad
2014. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nekem meg a valaszok elolvasasa utan is par masodpercig neznem kellett, hogy mi itt a baj? Nem feltuno egyaltalan, en fix, hogy nem vettem volna eszre. Ne aggodj :)
2014. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
sztem elég gusztustalan látvány
2014. okt. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szia! Nem vettem észre, mi a baj, pedig tényleg nagyon figyeltem, csak miután elolvastam, hogy az aszimetrikus vállad a baj.

1. ezzel nem tudsz mit csinálni, ilyen és kész

2. törődsz magaddal, sportolsz, marha jól nézel ki :)

Ilyen butaság miatt felesleges aggódnod, sok lány álma egy ilyen pasi (ha a megfelelő személyiség is társul mellé).

Senki sem teljesen tökéletes, ez van. Jól nézel ki, ne érezd magam rosszul

20/L

2014. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!