Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel mikor nekiállnánk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel mikor nekiállnánk szexelni előtte mindig kézzel szoktuk egymást kényesztetni! Mikor ö csinálja nekem kézzel egyszer nagyon feláll aztán később kókad aztán megint feláll. és mikor ráülne akkor megint lekókad! Mitől van? 22F

Figyelt kérdés

Ez nem először fordult velem elő sajnos...

Valamikor minden rendben de aztán következő alkalommal megint nem áll készen a szerszám...egyszer kőkemény aztán kis idő múlva be puhul...mikor úgy érezzük hogy készen áll és a barátnőm ráülne vagy épp beszeretném neki rakni megint elveszti tartását..bepuhul!

Elég kellemetlen meg hát gáz is mikor egy ilyen szituációba ez történik és már barátnőm is aggódik hogy ez orvosi eset vagy valami komoly dolog áll a helyzet mögött!

Kérem olyan kommenteket írjatok ami segít és nem olt ...tudom hogy ez elég kényes dolog meg ilyent nem mindenki oszt meg másokkal de számítók a segítségetekre !

Köszönöm !



2014. okt. 5. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Több dolog is okozhatja. Becsüld meg azt a lányt ha így veled marad!
2014. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
sok mindentől függhet, fáradtság, stressz, pszichés
2014. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt ? Lehet, hogy félsz hogy csalódást okozol neki és ezért van! Nekem a barátnömmel aki most van 10 hónapja soha semmi ilyen nem volt. De előtte az a lány akire 3 évig vágytam nálam aludt és volt is szex de közben lekonyult, pedig nagyon kivántam. 99%ban nem orvosi hanem pszhicés dolog.
2014. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1 év 2 hónapja !
2014. okt. 5. 21:36
 5/13 A kérdező kommentje:

de ez ellen mit lehet tenni ?

Pszichológushoz még nem fordulnák !

2014. okt. 5. 21:38
 6/13 anonim ***** válasza:
Mióta van ez? és minden egyes alkalommal?
2014. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem!

Általában csak hétvégén tudunk szexelni!

De már párszor előfordult ez a helyzet!

De volt olyan is hogy minden hétvégén ment!

És nem tudom hogy mitől lehet ez!

2014. okt. 5. 22:04
 8/13 vorarlberna ***** válasza:
Dolgozol vagy tanulsz? Van-e olyankor vizsga vagy hajtás melóban? Fáradt vagy akár, vagy nem vagy éhes, szomjas? Persze most már ezen is stresszelsz. Először ezeket pörgesd végig, majd google barátod segít, ha nem akkor írj.
2014. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kriszmo78 válasza:
Csak magadra és a lányra figyelj. Ne agyalj máson, ne parázz. Én is voltam így sokáig. Koncentrálj csak magatokra.
2014. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Melózok

De nem stresszes munka!

Néha rám jön a para hogy megint le fog kokadni vagy valami!

De gondolom hogy ezen nem csak én agyalnák!

2014. okt. 6. 05:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!