Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell egy nő elcsábításához?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell egy nő elcsábításához?

Figyelt kérdés

Milyen folyamat vezet oda, hogy egy lány a barátnőm lesz?

Nyomatékosan kérném, hogy NE a lelki sérült, gyűlölködő, az embert lehúzni akaró arcok írjanak.


2014. okt. 6. 11:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

- Minél több pénz

- Sportkocsi

- Méteres kolbász

2014. okt. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Látom sikerült elolvasni a kérdést.
2014. okt. 6. 11:13
 3/18 anonim ***** válasza:

Elolvastam a kérdésedet én is nemvagyok gyűlölködő de valóban pénz és egyre több pénz kell hozzá!

Azért írtam egyre több mert mikor megismerkedsz egy lánnyal akkor vagy egy bizonyos színvonalon pl elviszed ide oda de néhány évvel később már máshova is el kelle vinned ami drágább kategória mint az ismerkedős időszaknál.

Na haver arra kell aztán a pénz!

2014. okt. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
csak ad ön magad.ha beszélsz hozzá és azt hallgassa oda figyel,érdekeljen az amit öt tud meg mi az és mit szeret
2014. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy trollkodásnak veszed a válaszokat de sajnos valóban ezen alapszik egy mai párkapcsolat, ( Nagy tiszteletem a kivételnek ! )A mai csajok már leszarják,hogy te milyen kedves,aranyos,ezermester... sorolhatnám vagy nekik a pénz kell dögivel. De ha nem hiszed el most majd később megbizonyosodhatsz róla saját magad.
2014. okt. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És akkor annak mi az oka, hogy van egy rakás ismerősöm, aki még tanul, és semmi pénze nincs, mégis voltak már nem is akármilyen barátnőik?
2014. okt. 6. 11:26
 7/18 anonim ***** válasza:

Voltak nem is akármilyen barátnői?

Ezek szerint már nincsenek vele ugye?

2014. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy mi kell egy élethosszig tartó kapcsolathoz, hanem hogy mi kell, hogy valaki összejöjjön velem :)
2014. okt. 6. 11:27
 9/18 anonim ***** válasza:
42%

3 dolog.


1.Pénz

2.Pénz

3.Pénz

2014. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy hiba kiírni ezt a kérdést.
2014. okt. 6. 11:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!