Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vidéki fiúk lenézik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vidéki fiúk lenézik a budapesti lányokat és csak "azt" látják bennük?

Figyelt kérdés
szóval lenézik őket általában vagy ribinek gondolják őket és könnyen kaphatónak? ha igen miért?
2014. okt. 7. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia,szerintem ki mekkora ribizli nem lakóhelytől függ!

Ha van kedved írj privtban,mert uncsizom,raerek és szívessen olvasnám hogy miért gondolod ezt

2014. okt. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Írtam privit, kérlek olvasd el.

2014. okt. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem egy értelmesebb, magasabb intelligenciaszinttel rendelkező fiúnak/férfinak már attól el megy a kedve hogy a pestiek buták. Nem akarok általánosítani de ez így van. Ezért is, (hogy a te szavaiddal éljek) könnyen kaphatóak. Elvannak a kis buta világukban, nincsenek tisztában a körülöttük lévő dolgokkal. Már szerintem az is abszurd hogy aki nem pesti az "vidékről" jött. Én úgy gondolom, hogy a nagyobb városok, pl Győr, Pécs, Miskolc, Szeged, Debrecen és még sorolhatnám, nem tartozik abba a kategóriába hogy vidéknek nevezzük. Elvégre nem egy puszta közepén lévő kis tanyáról beszélünk. És még sorolhatnám azokat a dolgokat amik a pestiek ellen szólnak. Nyugodtan le lehet pontozni, de attól a véleményem nem fog változni.
2014. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

szerintem lenézik. ha általánosítani akarunk akkor van is rá okuk. nem a könnyen kaphatósággal van a baj, hanem hogy irtó buták a pesti fiatal lányok.

egyébként a budapestiek pedig lenézik a "vidékieket". szóval oda-vissza működik. ez nem csak magyar vonás. a legtöbb nagyvárosi, fővárosi lenéz mindenki mást

2014. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Eddig minden pesti csaj akivel kavartam megvolt. És nem kellettek többre.

Ez nem jelenti azt, hogy mind ribizli, de valahogy pesti csajokat könnyebben húztam farokra, mint helyieket.

2014. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Buford Tannen ***** válasza:
Én tanyasi gyerek vagyok,de volt már Pesti bnőm. távkapccsal kezdtünk, majd hétvégénként találkoztunk hol ő hol én mentem. Semmilyen "lenézősdi"nem volt,egyik oldalról sem. Igaz,komoly erőfeszítések kellettek,hogy megüssek egy elfogadható kultúráltsági szintet amikor náluk voltam,de azért ment :D
2014. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Az itt leírt válaszok is remekül tükrözik, h ezt a pest-vidék ellentétet mindig a vidékiek fújják fel, régi megfigyelésem már ez.
2014. okt. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsótól kérdezném, ha úgy látod, hogy ezt a "vidékiek" fujják fel, akkor nem gondolod, hogy jogosan? Elvileg Magyarország 95 % -a "vidék"... Én úgy gondolom hogy ez a kijelenésed is csak erősíti az emberekben azt, hogy a pestiek el vannak szállva maguktól.
2014. okt. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért is?

Miért kell egyáltalán az ellentét? Egyik se lenne működőképes a másik nélkül ezt nem nehéz belátni.

2014. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!