Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a magyar emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a magyar emberek, miért szólnak bele mások dolgába?

Figyelt kérdés

nemrég jöttem haza magyarországra 10 éves korom óta lakom hollandiában és meg mondom őszintén nagyon rosszul esett amit itt láttam a barátnőmet is hoztam magammal ő egyébként afro holland és beszóltak nekünk az utcán pontosabban inkább neki de csúnyákat is meg mindenhol nagyon megbámulják (szegény már nem is szívesen maradna itt) meg annyira furcsák az emberek beleszólnak abba hogy néz ki a másik meg pl a melegeket is fújogják egy meleg párt se láttam még az utcán

miért ennyire intoleránsak magyarországon az emberek miért szólnak bele olyan dolgokba ami nem is rájuk tartozik vagy egy idegen életében?

Remélem kapok értelmes válaszokat is köszönöm


2014. okt. 7. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert mi ilyen gonoszg*cik vagyunk >:D Háháháháháááá!!!
2014. okt. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez valami professzort kérdezz meg aki totálisan képben van a magyar helyzettel és azzal ami hat ránk, biztos lenne ehhez 1-2 szava.
2014. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem bennunk magyarokban a tortenelmunknek "koszonhetoen" (nezd csak meg az utolso 100 evet) kialakult az idegengyulolet.

Ezt nagyon sajnalom es en szamomra ez az egyik ok,h itt szeretnem hagyni magyarorszagot.

A homofobsag pedig szerintem a tulzott vallaskozpuntusag miatt letezik. Ami egyebkent teljesen ketszinu, mert ezek az emberek csak a szamukra kellemes vagy semleges reszeket tartjak fontosnak.

Nagyon sajnalom a baratnodet es nem tudom miert jottel vissza, de ha lehetseges menjetek vissza.


17/L

2014. okt. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak nyaralni jöttünk meg az unokatestvéreimet meglátogatni hát meg mondom őszintén nem is tudnék ilyen országban élni megértelek :( 4 éve voltam itt utóljára máshogy emlékeztem meg arra hogy sokkal jobb volt de most úgy elment a kedvem az egésztől pedig még csak 3 napja vagyunk itt
2014. okt. 7. 12:32
 5/10 anonim ***** válasza:

#3-as!

87-ben születtem, nem nagyon volt még dolgom külföldiekkel, ezért nem lehet az idegen gyűlöletem oka valami olyan amit meg sem értem.

Nem vagyok nagy b**zibarát, de vallásos sem. Sőt ha hallanál dühömben káromkodni, csodálkoznál, hogy lakhelyem 500Km-es körzetében van még templom ami nem omlott össze. Na akkor most mi van?

2014. okt. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Az intoleráns emberek elleni intolerancia is intolerancia. Csak mondom. Ha a homofóbokat utálod, az ugyanolyan utálat, mintha a homokosokat utálnád. Álszentség az is, ami nálatok megy, csak fordított előjellel.
2014. okt. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

de nálunk nem néz le senki senkit még ha egy férfi királylánynak van is öltözve azt se nézik meg :D

de láttam ilyen rockeres punkos lányokat azokat is úgy megbámulták nem értem mire fel vagy miért

itt hollandiában nem is szoktunk gyűlölködni jó persze van egy két bolond de nem az a jellemző azok is általában inkább a bevándorlók

2014. okt. 7. 12:46
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a magyar emberek ilyenek, bárki ilyen lenne a magyar emberek helyében. Nem vagyok szociológus, de ehhez tényleg csak logika kell.

Az országunk fejjel rohan a teljes csőd felé. Egy elmebeteg törpe kisemmiz mindenkit, akinek amúgy is van baja elég. Itt van a csodás kisebbség, akit persze szeretünk és virágcsokorral ünnepeljük őket, de az országnak elég nagy részén rettegniük kell tőle az embereknek nap, mint nap. A legtöbb ember aggódhat a pénze miatt 24 órában, mert az átlagfizetés éhenhalásra elég. Igen, tudom, ti programozók vagytok és jól kerestek - de megkérdeztetek már egy postást, egy buszvezetőt, egy bolti eladót, stb? Akik nélkül leállna az élet? Közben építik az új stadionokat. Ha beteg vagy, félhetsz, mert simán hagynak meghalni. És ez megalapozott; nagypapám rákos, ha nincs a családban orvos (130e nettó), aki megsürgeti a vizsgálatokat, már halott lenne. Igen, halott. Azonkívül gyermekkórházakban járok önkénteskedni... Nem szívesen lennék se a kicsik, se a szülők helyében. Horror. És még meg sem említettem az egyszerű SZTK rendeléseket, amik havi több, mint 6 ezer forintért egy nullával érnek fel.

És még sorolhatnám tovább, de minek.

Ebből következik, hogy az emberek joggal feszültek és idegesek. Számlát fizess vagy egyél? Mit csinálj, ha nincs pénzed magánorvosra? Stb, stb. A feszültség és veszekedések miatt először is a családok hullanak szét, ami látszik is a rengeteg válásból, meg emberek öngyilkosak lesznek, de vannak olyanok, akik annyira dühösek, hogy nem tudják kitölteni a szűk környezetben, ezért találni kell valamit, amin ki lehet... És itt jönnek a képbe a romák (ami mondjuk jogos, pszt), melegek (ez nem jogos), a kormány, Gyurcsány, és így tovább, bármi, amit gyűlölni lehet...

Értelme természetesen nincs, de valahogy meg kell szabadulni a feszültségtől. Meglepő módon bokszedzésekre nincs pénze a többségnek.

2014. okt. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

A holland és a magyar mentalitás sok száz évre van egymástól. Megmondom őszintén én nem annyira bánom, szeretem a holland embereket, de nem szeretnék agyilag, társadalmilag a sorsukra jutni. Mi ilyen konzervatív népség vagyunk itt, ez persze nem gyűlöletet kellene jelentsen, de nagy itt a sötétség, senki nem kapcsolta fel az utóbbi 70 évben a villanyt.

El kell mondani, hogy tényleg ritka sok bunkó, neveletlen, viselkedni képtelen polgártársunk van. Azért ne általánosíts, sokan vagyunk normálisak.

2014. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 ez bizony jó volt.
2014. okt. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!