Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lennék? 23/f

Figyelt kérdés
Kép privátban :) csak homo és biszexuális srácok írjanak :)

2014. okt. 7. 12:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egy bizonyos rocky7 látta a képeimet itt és felakarja használni a napiszaron, azt hiszem jogi következményei lesznek ennek....
2014. okt. 8. 01:46
 12/15 anonim ***** válasza:
Sza Pasika! Nem tom, ki mondta, hogy csúnya vagy... az nem normális! Kimondottan helyes, szimpatikus srác vagy! Nem duma! Tudd, hogy izlések és pofonok különbözőek! Kinek ki jön be! Nekem bejössz! :) Én sem vagyok világszépe, de hidd el, nem is ez a lényeg! A kisugárzás fontosabb, az, hogy hogyan élsz, gondolkodol, mennyire vagy őszinte, mennyire adsz szeretetet, milyenek a gondolataid! A szépség inkább azoknak fontos, akik rövid távon gondolkodnak. Én sem vagyok a világ szépe, és mégis találtam barátnőt, feleséget, de fiú barátaim is voltak. Ma már tapasztaltnak mondhatom magam fiús témákban is és szívesen megismerkednék veled akár csak egy jót dumálni, akár többet is! Az előítéleteseket pedig szxrdd le! Zsák a foltját megtalálja! A szépség múlandó, a belső értékek maradandóak! Különben is, mi a szépség?!!! Én szimpatikus, helyes, jófejnek tartalak! Ha van kedved, írj priviben! :)
2014. okt. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond nincs veled.

(Viszont tényleg butaság volt ide kirakni, amikor tele az oldal homofóbokkal.)

2014. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 erik00011347 válasza:
szia nekem is kuldhetsz 17/f
2014. okt. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
eggyet én is kérek.
2014. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!