Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hátráljak ki ebből úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hátráljak ki ebből úgy, hogy ne essen bántódásom?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy bajba kevertem magam. Rossz döntéseket hoztam amit most nagyon bánok.

Van egy két éves kislányom, akivel pár hónapja egyedül maradtam. Nem volt hol laknunk, mit ennünk, családra nem számíthattam, barátok sem tudtak segíteni. Én hónapokig éheztem,hogy a kislányomnak legyen mit enni. a munkahelyem csődbe ment, hónapok óta tartoznak a fizetésemmel. sürgősen cselekednem kellett és egy barátnőm elmesélte ő mivel keresi a kenyerét külföldön. Rengeteg sírás és kétségbeesett nap után, mikor már minden értéktárgyamat eladtam úgy döntöttem, hogy kipróbálom, kibírok egy hetet és utána elfelejtem az egészet. Kimentem, de két nap után sírva hazamenekültem. Akkor megfogadtam,soha többet semmi hasonlót. Úgy tűnt egyenesbe jövünk, a munkahelyem fizetett, kivettem egy albérletet, lett hol laknunk, volt mit ennünk. A munkahelyem azonban most véglegesen tönkrement, megszűnt és várjuk, hogy kifizessenek bennünket. Mivel jövő héten jön a főbérlő és nem tudom kifizetni, feladtam egy hirdetést, hogy takarítást meg ilyeneket vállalok, erre megkeresett egy nő, hogy most nyit egy szalont ahol masszírozni kell csak nincs aktus, nincs csók semmi. Azt mondta minden nap kifizetnek, és én voltam olyan hülye,hogy belementem. Nem vagyok fajgyűlölő, de mindenki roma származású, félelmetes az egész, útközben kiderült,hogy mégis csak kéne szexelni is, és ráadásul olyan ostoba voltam, hogy elfelejtettem,hogy itthon ez illegális, szóval ha kiderül még le is csukhatnak. Ma beteget jelentettem nem mentem be és azon gondolkozom, hogyan lépjek le, de nagyon félek, hogy megvernek vagy nem engednek ki a lakásból. Itt van a kislányom, és én belementem ilyen veszélyes hülyeségbe, nem tudom mit tegyek, hogyan hátráljak ki ebből úgy, hogy ne essen bántódásom? Ráadásul jövő héten jön a főbérlő és nem tudom kifizetni :( Tudom, hogy hülye voltam és undorító vagyok és k**va és megérdemlem meg stb de egyetlen napot bírtam végigcsinálni és nem akarok többet :'( Félek nagyon :(


2014. okt. 8. 09:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Úristen......
2014. okt. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrség.

Ez egy illegális bordély. Esélyed sincsen nélkülük.

2014. okt. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Próbaidős vagy még, nem? Akkor még te is meg a munkáltató is felmondhat.

Kötöttetek szerződést? Tudják hol laksz? (Pár hét múlva költöznöd kell, nem? Utána úgy sem fognak megtalálni.) Ha nem mersz bemenni, hívd fel őket telefonon.

A gyerek után kapsz segélyt vagy munkanélküli segélyt? (előtte érdeklődj utána, nehogy elvegyék a gyereked)

Nézz utána az anyaotthonoknak (hány éves korig maradhattok ott). Érdeklődj szeretetszolgálatnál.

Próbáld meg elintézni, hogy az apa fizessen gyerektartást.

2014. okt. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Jázi :) ***** válasza:

Hát ez elég szörnyű! Én is anya vagyok és tudom,hogy bármire képes egy anya a gyermekéért ha látja,hogy nincs neki enni meg ilyenek! Ez viszont elég veszélyes szitu lehet. A volt párod nem tud semmiben segíteni? Nincs olyan ismerős akinél pár napig meghúzhatnátok magatok?

Én befogadnálak de sajna kicsi a lakás pedig szívesen segítenék :(

Az a lényeg,hogy a kicsinek nehogy baja essen!

2014. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ha rendőrségre megyek engem is letartóztatnak :( Nem kerülhetek börtönbe, itt a kislányom :(

Azon gondolkoztam, hogy letiltom a számukat és nem megyek be többet. Nem tudják a címemet, a teljes nevemet sem.

Ugyanakkor azon is gondolkoztam, hogy az ilyeneknek biztos vannak kapcsolataik és ha nagyon akarnának előkeríthetnének :(

Nem tudom mit tegyek :'(

2014. okt. 8. 10:09
 6/18 anonim ***** válasza:
Külföld, szakképzettséget nem igénylő munka. Ha tudsz nyelveket tökéletes, ha nem tudsz, igazából akkor is az. Nyilván megy a lehúzás, de a semminél az elvártnál kevesebb is jobb.
2014. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Miért félsz ennyire?Tudják hol laksz? Leadtad az adataidat,kötöttetek bármilyen szerződést?
2014. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Dehogy kerítenek elő!Száz r*bi ugrik a helyedre,az egyetemisták ebből tartják fent magukat!
2014. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Semmi szerződés, semmi papír nincsen.

Elméletileg nem tudnak rólam semmit ők sem.

Ez egy privát luxuslakás a 13.kerületben.

A kislányom után kapom a gyest, azt most átírattuk apuka nevére,hogy igényelhessem a munkanélkülit, de mire ez elintéződik ki kéne fizetni a főbérlőt. Ami elméletileg lehetséges lenne, ha a munkáltatóm elutalta volna már a béremet, de még nem tette meg.

Apukának már így is tartozom, szerintem nem adna megint kölcsön. Még esetleg egy barátom tudna kölcsön adni,hogy kifizessem a főbérlőt, de nem tudom,hogyan léceljek le a szalonból.

Szóljak,hogy nem akarok menni? De mi van,ha akkor megvernek?

Vagy egyszerűen ne menjek többet és ne vegyem fel a telefont?

2014. okt. 8. 10:13
 10/18 anonim ***** válasza:

Nyugodtan jelentsd fel oket. A prostitucio maga ugyanis nem illegalis, tehat TE nem kovettel el semmit. A prostitucio elosegitese/tamogatasa, magyarul az amit ok csinalnak, AZ viszont illegalis.

Te itt nem utheted meg a bokadat, csak ok.

2014. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!