Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változik meg egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változik meg egyik napról a másikra miért van ez a körbe körbe játék?

Figyelt kérdés

Belekezdenek a közelben....

Van egy munkatarsam aki nagyon tetszik sőt.... Csak az a baj hogy neki már van családja idosebb nálam. Egy beszélgetés alkalmával egy kozmondassal jelezte hogy tetszek neki de szerintem nem meg lépni mert elég régóta együtt él már valakivel....a lényeg ha beszélgetünk hozzám ér közel jön hozzám mélyen a szemembe néz de egyenlőre még semmi. Pár napis nem találkoztunk és mikor újra látott nagy mosollyal köszönt aztán másnap mintha észre sem vett volna rám sem néz köszön de arra nez akivel épp beszélgetek. Miért csinálja ezeket a hirtelen változásokat? Légyszi ne ossztátok azért mert egy családos ember tetszik soha nem hittem volna de hát ez van az érzéseket nem kinyszeritem jönnek magától. Nem én vagyok az első és az utolsó sem aki ilyennel küzd. De soha nem ártanak neki!!!! Mi lehet azoka ennek a viselkedesenek ??? Titti


2014. okt. 8. 10:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Közepében akart lenni fent.
2014. okt. 8. 10:57
 2/2 anonim ***** válasza:
Faszi szemmel: a változás egyik lehetséges oka, hogy előtte este volt szex vagy sem. De az is lehet, hogy olyankor csak aggasztotta valami teljesen más. Mi faszik egyszerűek vagyunk, nem kell túlbonyolítani.
2014. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!