Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem van fura ízlésem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem van fura ízlésem? Vagy a lányok általába nem szeretik a rocker srácokat?

Figyelt kérdés
tudjátok a klasszikus tetkós (szerintem nagyon cuki) rockereket. pl jacoby shaddix.mert egyre jobban ugy látom hogy mindenki az nyálgépeket vagy a swag yolokat birja. fujj.
2014. okt. 8. 13:17
 1/10 DanteSparda ***** válasza:
100%
miért kell valakinek tetkósnak lennie hogy rocker legyen ezt kikérem magamnak én rocker vagyok még sincs egy szál tetkóm sem és a tetkó mióta klasszikus?
2014. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs fura ízlésed. Nekem a hosszú hajú, metálos pasik tetszenek, a párom is úgy néz ki, mint egy igazi viking :)

Nem egy csajt ismerek, akiknek meg a rockerek jönnek be, szóval nem vagy egyedül.

2014. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 DanteSparda ***** válasza:
akkor én miért nem kellek egy csajnak sem ha már vannak akiknek a rockerek jönnek be?
2014. okt. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#1 Te? Rocker? Eszem-fszom megáll.

Válaszolva a kérdésre talán azért, mert tudsz gyökér lenni. Mármint a válaszaidból kiindulva.

2014. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kik azok a yolok?
2014. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy SWAG és YOLO srácok/lányok, meg swag yolo stílus/divatirányzat, nem létezik. Tudom kikre értendő, de ilyen fogalom nincs, tessék már elfelejteni.

Másik. Jacoby Shaddix, mint klasszikus rocker? Ő eleve nu-metal-ból indult, most metalcoreban mozog leginkább.

Klasszikus rocker:

Slash, Ian "Lemmy" Kilminster, Paul Stanly, Jimmy Page, Brian Jhonson, Dio, Tommy Lee, Nikki Sixx, stb. Vagy a fiatalabb generációból Dave Grohl, Chad Kroeger, Justin Hawkins, stb.

2014. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 DanteSparda ***** válasza:
4es lehet hogy tudok gyökér lenni de legalább nem vagyok egy öntelt feminista aki hazugságokra alapozza az életét
2014. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Helyesbítenék: gyökér vagy, tetőtől talpig. Nincs feltételes mód. A sértettséged (és ebből fakadó ostobaságaid) hagyd meg magadnak. Kutya sem kíváncsi rád.
2014. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Jacoby Shaddix, mint "klasszikus rocker"? Most jót nevettem. :D

Vannak bőven olyan nagyszerű rock és metál zenészek, akik nem varrattak magukra semmit. Lásd: Chuck Schuldiner, Alex Webster, Tony Iommy, Bruce Dickinson, John Petrucci, Brian Johnson, Angus Young, Malcolm Young... stb. Egyébként nem fura az ízlésed, minden pózer rocker lány az ilyen nyálgépeket szereti. :)

2014. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A barátom rock zenèsz és egy darab tetkoja sincs pedig már közel a negyvenhez és simàn megtehette volna bàrmikor hogy legyen neki. De nem te vagy gáz hanem a többiek, legalábbis szerintem.
2015. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!