Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal fiúk: mekkora gondnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiúk: mekkora gondnak érzitek, ha egy lánynak ilyen dundi alakja van? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Azt tudom, hogy az idősebb pasiknak jobban bejönnek a dundik, de mivel én csak 17 vagyok, ezért leginkább a korosztályom (max 20) véleményére lennék kíváncsi!


2014. okt. 9. 09:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Pedig szívesen véleményeztelek volna :(


21/F

2014. okt. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Jah én is kiestem a véleményezésről:D 26F
2014. okt. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Nekem tetszel!

Persze kicsit duci vagy,de sztem jól nézel ki.

15/F

2014. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Szívesen veszem bárki véleményét (akár magánban), de a korosztályombeliek véleménye többet számít:-)
2014. okt. 9. 09:17
 5/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még nem gond.

Amúgy a te korosztályod ilyenkor iskolában van..


21/f

2014. okt. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Imádom ezt az alakot! :-P
2014. okt. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
39%

Ugyan én is kiesek már a korosztályból de, ahhoz képes hogy egy picit tényleg husisabb vagy, szerintem kifejezetten jó alakod van! Számomra nem jelentene problémát ez ha együtt lennénk. Ebből egy minimális odafigyeléssel, ha egy picit fogynál, bomba nőt varázsolhatnál magadból! Persze ha te így jól érzed magad, akkor ne vedd figyelembe az utolsó mondatomat. :)

25/F

2014. okt. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha már 17 évesen így nézel ki mi lesz veled 1-2 szülés után 10-15 év múlva?? :O Bocsi nekem nagyon nem bejövős ez az alak
2014. okt. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
28%

1) Az idősebbeknek se tetszik jobban a háj. Ez hülyeség.

2) Ezen a fórumon kiehezett lúzerek tömege van akinek mar mindegy csak lany legyen..en nem adnek a velemenyukre.


Engem meg nem annyira a ducisag zavar hanem az oka.

Engem taszit ha valaki a sporto hirbol sem ismeri.

18/F

2014. okt. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

sztem tök jo

legalább neked van melled is hozzá nem is kicsi és szép alakha van

én megpróbálnám veled

mellrartó nélkülit is tehetnél fel vagy csak privibe

puszika

2014. okt. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!