Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érdemes elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdemes elmondani valakinek, hogy tetszik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Pro - kontra listát írok, hogy elmondjam-e Neki... Eddig a Pro oldalon több van, de még több indok kellene, hogy legyen elég bátorságom. :D Rossz dolgokra most nem vagyok kíváncsi.

16/L



2014. okt. 10. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Jaj, és ezt még csak a tetsziknél van? Mi lesz majd a fontosabb szavaknál, pl szeretlek?

Lehet mert idősebb vagyok (20), de nekem pl ez lazán megy. Simán kimondom; tetszik hogy ilyen vagy, bejössz, stb ezek nem nagy dolgok, díjazom a másikat, és megemlítem, hogy jól érzem magam vele.


Ezen felül vannak a nehezebbek számomra, pl a szeretlek, és egyéb "előrelépéses kijelentések".

Szóval, próbáld meg elsajátítani ezt a szemszöget, felszabadulsz pár démon alól ;)

2014. okt. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Régimódi vagyok, a nő mosolyogjon szépen és használja a testbeszédet, a célpont pedig(férfi) reagáljon és tegye meg a lépést ha érdekli a dolog.


Ha mindenáron te akarsz kezdeni, akkor pro: te is tetszel neki és randira mentek-összejöttök. Más nem kell.

2014. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1: Én igazából úgy érzem, hogy szeretem, csak ezt ide nem mertem leírni, mert úgyis jönnének (és fognak) a lehurrogások, hogy "Jaj, ez nem szerelem" meg hasonlók...


#2: Az sajnos ott van a másik oldalon is, hogy valószínűleg nemet mond. :/

2014. okt. 10. 14:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Te csak a jó dolgokat kérdezted.:)
2014. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom :) Azt már magamtól oda írtam a rosszhoz...
2014. okt. 10. 14:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért érdemes az ő kezdeményezésére várni, hogy ne neked kelljen esetleg a visszautasítást elszenvedned(amivel nincsen semmi baj, de nyilván egy sulin belül kínosnak tartanád). Legyél olykor a közelében, mosolyogj, beszélgessetek. A "szerelmi vallomásnak" van egy olyan hátulütője (a szememben), hogy elveszi a dolog izgalmát. Én majdnem elájultam amikor elmondtam az első szerelmemnek az érzéseimet, de a mai napig az egyik legjobb emlékeim között tartom számon. Büszke voltam rá hogy el mertem mondani, és persze hogy ő is így érzett. Ha ő vallott volna szerelmet, hülyén éreztem volna magam hogy a nő kezdeményezett és nem én.
2014. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudok a közelében lenni, örülök, ha egy héten összesen látom 30 másodpercig... :/

De én nem tetszem neki (legalábbis nem valószínű), így várhatnék az örökkévalóságig, hogy kezdeményezzen... Viszont én attól még el szeretném mondani neki, mert ha vissza is utasít, legalább megszabadulok a sok "mi lett volna, ha..." kérdéstől, és hamarabb tovább tudok lépni.

2014. okt. 10. 18:13
 8/8 anonim válasza:

Szerintem akkor előbb próbálj meg beszélgetni vele, barátkozni vele, mert nem minden fiú szereti, ha lerohanják őket egyből egy ilyen vallomással és ha tetszel neki, akkor majd ő úgyis kezdeményezni fog.

/26 éves nő vagyok/

2014. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!