Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít az, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesít az, h a nők alapból hisztérikának vannak beállítva, ha meg egy pasi hisztis, akkor nem azt mondják rá, hogy ez egy hisztis pasi hanem, hogy olyan, mint egy nő?!

Figyelt kérdés

Nem érzitek, hogy ez szemétség? Ha egy pasinak van egy rossz tulajdonsága, akkor azt mondják rá, hogy olyan mint egy nő, ha meg a nőnek van rossz tulajdonsága akkor azért van az, MERT nő.


Ez olyan, mint mikor egy pasi rosszul vezet, akkor azt mondják rá, hogy az a pasi béna (mint egy nő). Ha egy nő rosszul vezet, akkor meg ráhúzzák az egész női nemre, hogy nahh! NEm csoda, hiszen nő!


pff


2014. okt. 10. 20:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Na, már megint megy itt ez a női hiszti...
2014. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%

A jövő feministája.

Jó úton haladsz a férfigyűlölet felé.

2014. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
okos vagy második. Talán nézz utána mit jelent a feminizmus, addig meg csak egy vagdalkozó idióta vagy.
2014. okt. 10. 20:44
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözöllek a hímsoviniszta világban!
2014. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem érzem ezt, mert nálam nem így működik :) aki hülye/béna, az nemtől függetlenül az...
2014. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Kissé túl bonyolítottad.

Én úgy hallottam, hogy nem azt mondják, hogy "olyan vagy mint egy nő", hanem, hogy "olyan vagy mint egy hisztis p!<&@". Tehát, mint egy hisztis nő.

Am. én simán csak annyit mondok ilyenkor a pasimnak, hogy "ne hisztizz!", vagy, hogy "béna vagy".

2014. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Pontosan...Hisztis Pi-csa. Ahhoz is gratulálok, hoghy a pi-csa már a nő szinonimája lett.
2014. okt. 10. 20:49
 8/20 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok melyeket a nőkkel azonosìtunk,ilyen pl. a hiszti. Ha te hisztizel,akkor naná,hogy ezt mondják rád,semmi idegesìtő nincs benne.
2014. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Látom te is rendkívül értelmes vagy utolsó. Ha én "hisztizek" az nem azért van , mert nő vagyok és ha a pasi hisztizik, akkor az nem azért van, mert nőies -.- Ezt fogd fel.
2014. okt. 10. 20:52
 10/20 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem már, és az az igazság, hogy amit az első bekezdésben írtál, azt ráadásul főként nők szokták mondani.
2014. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!