Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki tetszik, de nincs közös témánk. Mit csináljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Én 9.-es vagyok, ő 10.-es. Nincs közös témánk, de még ha lenne,akkor is elég hülyén jönne ki, hogy csak látásból ismer, én meg odamegyek hozzá beszélgetni... Mit csináljak, hogy észrevegyen, vagy hogy a közelébe férkőzzek? Eléggé tetszik... Válaszolókat felpontozom.♥ Köszi előre is a segítséget.:)

2014. okt. 10. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiuként mondhatom hogy eléggé bejövős ha a lány "tökös" van mersze oda menni beszélgetni stb...
2014. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen?:) Köszi. Csak hogy menjek oda? Tőled, mint fiútól kérdezem, beválhat a "véletlenül" nekimegyek dolog? Még azt olvastam, hogy szemezzek vele. De elég gáz, ha a lány kezdi, nem? Csak apróbb jeleket adnék, hogy feltűnjek neki. De nem tudom, miket vesz észre egy fiú... Amúgy ment a felpont.:):)
2014. okt. 10. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Mint fiú tényleg szeretjük ha a lany merész :).

A neki ménes lehet hülyeség mert még elhúzódik vagy észrevétlenül tovabb megy...

találj ki valamit :)

pl.valamibe segítséget kersz, ugy se fog nemet mondani.Sok sikert :)

Ha lesz időd írd le hogy ment.

2014. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja és én egyáltalán nem értem a jeleket, szemezes ilyenek.Mert azt hiszem hogy van valami az arcomon :D

És nem hülyeség odamenni.

De maradhat a Facebookon rairok es nem kell odamenni :D

2014. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Á, nem akarok Facebookon összejönni vele... Miben kérjek segítséget?
2014. okt. 11. 12:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel privátban nem válaszoltál, megkérdem itt. Az ország melyik részén laksz? Vagy milyen suliba jársz? Lehet, hogy én vagyok az illető. :)
2014. okt. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy te vagy az illető...Szent István Király Zeneművészeti Szakközépiskola.:) Egy 150 fős suliból elég szép lenne, ha te lennél, és pont megtaláltál volna egy olyan kérdést, ami rád vonatkozik.. Amúgy Bocsi, hogy nem válaszoltam priviben,már megfogalmaztam, hogy mit írnék, csak lemerült a telóm, utána meg elfelejtettem.:S
2014. okt. 12. 07:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nem..:D

Azért sok sikert. :)

2014. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!