Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szeretitek fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szeretitek fiúk?

Figyelt kérdés
Fiúk, mennyire szeretitek ujjazni a barátnőtöket? Úgy értem, szívesebben térnétek inkább a lényegre, vagy szeretitek kényesztetni a lányt? Mi még egy darabig várunk a "közösüléssel" szóval nincs sok lehetőség, csak félek, hogy már unja az ujjazást... :/ Mondjuk ő ezt nem mondja, és nem látom rajta, de nyílván ha mondjuk én unnám, én se mondanám, hogy ne bántsam meg... Na mind1, csak kedvezni akarok Neki egy kicsit!! :) Fiúk válaszát várnám!!! Rosszindulatúak kegyelmezzenek!!!

2014. okt. 10. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van kolcsonos oral is, akkor nagyon sokaig kibirnam normal kozosules nelkul is.. Persze csak ha muszaj :-)
2014. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ujjazást nem lehet megunni! Felváltva mindkét kézzel így az edzés is megvan!
2014. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem unom :) nálunk is ez a helyzet
2014. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd csak, miért számít az, hogy mi mit gondolunk? Tőle kérdezd meg, a barátoddal ilyenről lehet beszélni. Amúgy ha unná, mondaná, vagy kerülné.
2014. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!! <3 4-es válaszoló: Elég egyszerű oka van annak, hogy miért kérdezlek Titeket is! Nos azért mett megtehetem!! XD Nyílván kérdeztem Tőle, de természetesen azt mondta, hogy nem... De ettől még hazudhatott is... Én persze hiszek Neki, de Tőletek is szerettem volna megkérdezni! <3 Ennyi!
2014. okt. 10. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!