Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy kocsmaros lany,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy kocsmaros lany, de nem tudom hogyan szolitsam meg. Folyton korulveszik ot a ferfiak a pultnal, eselyem sincs beszelgetni vele. Otlet?

Figyelt kérdés
Ranezesre kedves lany lehet, de ha ennyien ott vannak korulotte, mit tehetnek?
2014. okt. 11. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon késői/korai órákban is sokan vannak mellette?
2014. okt. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CptTomato ***** válasza:
Amikor fizetsz neki a pénzek közé csúsztass egy fecnit az elérhetőségeddel és írd alá.... ha kicsit is tetszel neki akkor megfog keresni.
2014. okt. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb hasonló helyen dolgozó nők erre azt válaszolnák "a hely tele van részeg nőkkel és neked pont az egyetlen józan kell?". A másik meg,hogy ha adsz neki egy telefonszámot, gondold végig naponta hányan adnak neki. (bocsi ötletem,hogy hogy csináld nincs csak ezt gondoltam talán jó ha tudod.)
2014. okt. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos idáig mindig láttam vele valakit beszélgetni. Dolgozom is, így nem tudom egész nap azt figyelni, hogy mikor van egyedül. :/
2014. okt. 11. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudd meg mettől meddig dolgozik és egyik nap ajánld fel neki, hogy hazakisérnéd, vagy hazavinnéd, ha nincs ellenére. Ha nincs senkije, szerintem nem lesz ellenére.
2014. okt. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Poénból ajándékozz neki egy albumot, majd add át a következő szöveggel: "Amennyien körbevesznek téged a SRÁCOK, biztosan szükséged van egy albumra, amiben a számaikat gyűjtögetheted. Vagy tekintheted pusztán büszkeség-albumnak".

(Nehogy.)

2014. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!