Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy átlagos külsejű pasiként olyan megszállottan vágyom egy igazán szép barátnőre?

Figyelt kérdés
Miért vagyok megverve ezzel? Miért kell reménytelenül vágynom olyasmire, ami nem az én szintem?
2014. okt. 11. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ma már mindenki csak és kizárólag a külsőségeket nézi...
2014. okt. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ugyanez a helyzet velem is,csak én csúnya fiúként vágyok szép lányra.Természetes dolog,hisz a csóró munkásemberek is luxusvillára,sportkocsira vágynak..de nem lehet mindenki gazdag,nagy adag szerencse kell hozzá,elsősorban jó családba születni.Ugyanígy jóképű csávónak is születni kell,hogy szép nőt kaphass.
2014. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De így hogy lehet normális, teljes életet élni, hogy legyen az embernek motivációja tanulni, dolgozni, ha úgyis tudja, hogy amit a leginkább szeretne, az elérhetetlen marad?
2014. okt. 11. 11:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem reménytelen. Egy kapcsolatban nem csak a külső számít. Sőt, ahogy múlnak az évek, egyre fontosabbak lesznek más tulajdonságot is.

Lehet gyönyörű barátnőd, ha neki pont te tetszel, akár külső, akár belső tulajdonságaid, a személyiséged. Meg ugye, mindenkinek más a szép, vonzó.

Nekem volt olyan barátom, akit én a leghelyesebbnek láttam, teljesen oda voltam érte, a barátnőim meg azt mondták rá, hogy ronda. Én meg nem értettem, hogy miért mondják ezt, amikor annyira jól néz ki! :)

2014. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez akkora baromság... A megszállottságod a gond, nem az átlagos külsőd.


Nem egy olyan párt ismerek, ahol szerintem a nő gyönyörű, a férfi pedig átlagos és fordítva. Ott a feleknek a másik épp annyira gyönyörű/helyes.


Engem szép nőnek tartanak és többektől hallottam már, hogy mit kerestem az exem mellett, sokkal jobbat is kaphatnék. Nem a külseje miatt ért véget a dolog. Hozzáteszem, szerintem nagyon helyes volt.


Ugyanúgy hallottam azt is,hogy a párom mit keres mellettem, sokkal szebbet is kaphatna. Mondjuk ezt leginkább az exe barátnőitől hallottam vissza...

A párom helyes, szerintem én is szép vagyok, és a legfontosabb, hogy jól működünk együtt.


A szépség relatív. Ha van valami benned, ami meg tudja fogni a lányt, akkor simán lehet "csodaszép" barátnőd. Tarthat téged helyesnek, ez nem reménytelen.

2014. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális :) plusz a szép mindenkinek mást jelent.
2014. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha sikeres, magabiztos ember vagy akkor az vonzza a nőket. nem is kicsit. + egy kis kondi és nincs akadály. egyáltalán nem elérhetetlen egy igazán szép barátnő. én pl közvélemény szerint elég csinos vagyok, mégsem volt még 6/10esnél jobb pasim, mert aki szép, az gyakran azt hiszi, hogy ez elég. legalábbis én ezt tapasztaltam fiúknál lányoknál egyaránt. és belül elég üres. a másik pedig, hogy ha tényleg szeretsz valakit, az megszépül a szemedben. próbálj változtatni a hozzáállásodon. ne légy felszínes.
2014. okt. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!