Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt már olyan gáznak érzem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt már olyan gáznak érzem. Hogyan változzon mindez?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Még nem jöttem össze senkivel, de randizgattam meg kavartam 1-2 emberrel, de végül nem alakult ki komolyabb. Amióta betöltötte a 18-at, azóta rosszul érzem magam, megvagyok keseredve és pánikba vagyok esve, hogy nekem még mindig nem volt pasim, és hogy még mindig szűz vagyok. Én nem akarom hogy elrepüljenek felettem az évek, és 25 éves koromra is még egyedül legyek, én próbálok ismerkedni, de olyan nyögvenyelős az egész. Anyukám is megfigyelte, hogy olyan besavanyodott vagyok mostanság, de igaz, nem tudok változtatni ezen, mert nagyon boldogtalan vagyok.

Vágyok arra a boldogságra, hogy szerelmes lehessek én is végre valakivel. Nagyon szarul érzem magam, hogy körülöttem szinte az összes barátnőm elvesztette már a szüzességét, az osztályból is 30 lányból akiket tudok hogy még szüzek én és pár bnőm. Nagyon rosszul érzem magam, hogy még egy srácot se tudtam összeszedni, néha sírok emiatt, meg a szüleim is tesznek rá célzásokat, már megőrülök, előttük is kínosnak érzem hogy nem hoztam haza még egy srácot se bemutatni, a nővéremnek meg vagy ezer pasija volt. Nem a mennyiségre mennék, én nagyon boldog lennék ha lenne 1 olyan srác is. De nehezen tetszik meg valaki és nem csak külsőre hanem személyiségre is, mert nagyon sok hülye éretlen sráccal hozott össze az élet.. egyik bnőm mindig megjegyzi, hogy nem érti hogy miért az ilyen idiótákat fogom ki.

Külsőre átlagos vagyok, sokan mondják hogy szép vagyok, nem ezzel lehet talán a gond.. Nem hiszem el, hogy vannak ilyen pláza csajok, azok felszednek 2 nap alatt valakit, vagy mindenki megtalálja a szerelmet.. tele van a fbkom is az ismerőseim szerelmes képeivel és csak szomorú leszek tőlük.. ők miért lehetnek boldogok? Én miért nem?

18L


2014. okt. 11. 13:35
 1/4 A kérdező kommentje:
meg volt olyan srác aki csak felültetett, és sokáig szenvedtem és semmi jó tapasztalatom se volt még fiúk terén
2014. okt. 11. 13:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég magas kritériumokat állítasz fel sajnos, mert manapság elég nehéz értelmes embereket találni, vagy olyat, aki meg is meri mutatni azt az oldalát, mert ez nem divat, nem menő dolog, stb.


22 éves vagyok, idén nyáron jöttem össze az első komoly barátnőmmel, olyan értelemben, hogy a kapcsolatunk már igen nagy valószínűséggel megmarad és semmi olyan nem fog közbejönni, ami miatt szakítanunk kellene majd.


Barátnőm 18 éves, neki én vagyok az első barátja és ha hiszed, ha nem, itt az oldalon ismerkedtünk meg. Eleinte egy ártatlan beszélgetésnek indult és ez lett belőle :P


Őt ugyan nem piszkálgatták otthon nyíltan nem is, bár mesélt egy-két érdekes megjegyzésről, amit kapott korábban :P Engem is piszkáltak otthon, hogy miért nincs barátnőm, de én el is tudtam magyarázni, hogy miért nem vittem még haza senkit. Javaslom te is tedd meg, így könnyebb lesz a szüleidnek is és nem kezdenek el mindenfélét kombinálni, stb.


Ami a párkeresés gyakorlati részét illeti. Mint láthatod, minél jobban akarod, annál kevésbé megy, ezt én és szerintem még sokan ások is alátámaszthatják.

Másrészt tudod, hogy mik az elvárásaid, hát akkor annak megfelelő helyen kell ismerkedni, szóval ha kicsit komolyabb, érettebb fiút szeretnél, akkor ne olyan helyen ismerkedj, ahol éretlen tizenévesekkel lehet többnyire találkozni.


Ha gimis vagy és majd elkerülsz fősulira, egyetemre, akkor sokkal, de sokkal könnyebb dolgod lesz, majd meglátod, ha ne fogsz továbbtanulni, akkor viszont kénytelen leszel kicsit aktívabban is eljárogatni otthonról olyan helyekre, rendezvényekre, ahol nagyobb eséllyel találkozol egy neked szimpatikus sráccal.


A szex részéről pedig annyit, hogy tényleg, de tényleg ne késtél le semmiről, ugyan úgy fogod élvezni akkor is, ha csak 19 évesen kezded el csinálni például :P

2014. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18 évesen semmiről nem vagy lekésve, főleg nem a szex terén. Az lehet a gond, hogy nagyon rágörcsöltél a témára és ezt a fiúk is megérzik. Próbálj vidám és közvetlen lenni, nem a "mindenáron össze akarok jönni valakivel" arcot lássák rajtad, hanem a magabiztos, saját értékievel tiszában levő lány arcát. Hidd el, hamarosan megérkezik a szerelem.
2014. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztató válaszokat :) De van több bnőm is , pl akik 18-20 évesek nem is csókolóztak még nem pasiznak mégsem történik velük semmi
2014. okt. 11. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!