Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jut minden normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jut minden normális lányra 2 idióta baratnő?

Figyelt kérdés

Többször volt olyan hogy megismerkedtem normalis lányokkal de a baratnőik konkretan idiótak voltak es megis nagy befolyasuk volt az adott lányra.

Pl egyszer ismerkedtem egy lánnyal aki kedves volt,erdeklodo majd hirtelen hideg es kozonyos lett. Ekkor nem probalkoztam tovabb. Mint kiderult a baratnoi beszeltek tele a fejet hogy nehezen kaphatónak kell lennie es szerintuk ehhez jegkiralynőkent kell viselkedni..


Vagy a mostani baratnőmet en vittem el eloszor kondiba. Megszerette es elkezdett jarni. Hétről-hétre formasabb teste van de a baratnői olyan f**szsagokkal tömik a fejét hogy a konditól "férfias és túl izmos" lesz. Persze ezek a baratnők evek óta ugyanolyan löttyedtek..


Miert van minden normalis lanynak minimum 2 buta baratnője?


2014. okt. 11. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
A lányok mindig duóban vagy trióban nyomják sajnos. Én is ezért tudok manapság nehezen ismerkedni, sosincs egyedül a lány, ég a letyóban sem. Együttérzek!
2014. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!