Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok tudnának nekem segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok tudnának nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy meg szeretném kérdezni néhány lánytól, hogy küldhetek-e nekik képet magamról az e-mail címükre.Ha megadják.Ha elég igen válasz érkezik, akkor közzéteszem az e-mail címemet és arra írjátok meg a tiéteket és én küldöm a képet.Aztán légyszíves írjátok meg itt, hogy mi a véleményetek rólam, kíváncsi lennék rá, hogy ilyen arcszerkezettel van-e esélyem a lányoknál.Ugyanis van egy hátrányom, beszédhibás vagyok.Nálatok ez amúgy mennyire számít?

Ja és kérem csak független lányok írjanak.Nem akarok ismerkedni, csak ez lenne a kérésem.

Köszönöm szépen!


2010. jan. 23. 17:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Attól függ h mennyire vagy beszédhibás,ha picit akk az sztem nem gond,ha pedig nagyon az idővel idegesítő lesz sztem.
2010. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nekem küldhetsz egyet.:P
2010. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
nekem küldheted :D
2010. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

akoska85@freemail.hu

Ide kérném az e-maileket!

Köszönöm!

2010. jan. 23. 18:05
 5/20 anonim ***** válasza:

lécci küld erre:

cseresznyeviragok@citromail.hu

2010. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az ideg szétvet, nem tudom csatolni a képeket.Egy kis türelmet!
2010. jan. 23. 18:20
 7/20 A kérdező kommentje:
Jó, nem szórakozok, megy fel képfeltöltés.hu-ra.Nem tudom csatolni!Mindjárt lesz cím.
2010. jan. 23. 18:40
 8/20 A kérdező kommentje:

Itt vannak:

[link]


[link]

2010. jan. 23. 18:45
 9/20 A kérdező kommentje:
Na, vélemény?
2010. jan. 23. 19:03
 10/20 anonim ***** válasza:

Már nem azért de szerintem nincs semmi baj az "arcszerkezeteddel" ahogy te írtad. :)

Szerintem jol nézel ki!

Még ha pattanásos, fogszabájzos, félénk kinézetü, lennél akkor megértenélek,de igy....

Szerintem bármilyen csajnál van esélyed...fel a fejjel és hajrá. Sok sikert!

2010. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!