Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ffiak fiúk miért nem szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ffiak fiúk miért nem szeretik a hisztis kényes igényes nőket?

Figyelt kérdés

néha agresszív is vagyok vagy domináns.

és nem találok olyat aki tetszene..helyes szép arcú vékony fiút férfit.



2014. okt. 13. 14:11
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
mondhatni alacsonyabb szintűek voltak igénytelenek.
2014. okt. 13. 14:42
 12/34 A kérdező kommentje:

Volt hogy nem tudtam uralni magamat és megütöttem..

:S

2014. okt. 13. 14:58
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzed szükségét, hogy megalázz másokat? Ez nem dominanciát sugall a környezetedben lévőknek, hanem primitívséget. És igenis tudják értékelni, szeretni az igényes, erőteljes, karizmatikus nőket. A hisztis-kényes páros viszont nem tudom, mióta nevezhető erénynek. Lehet, hogy téged is csak a kényszeres bizonyítási vágy hajt, valami oknál fogva, holott meglehet nem is kell sokat küzdened, hogy megmutasd magadból az értéket. Mert tudni illik, ezt nevezik karizmának. Szóval te vagy rájátszol a pozitív tulajdonságaidra, hogy azok hátrányba hozzanak téged, vagy csak egyszerűen egy hisztis pitsa vagy.
2014. okt. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Na, vajon miért?
2014. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
De ha találnék egy alkalmazkodó kedves helyes fiút őt nem bántanám...
2014. okt. 13. 15:00
 16/34 A kérdező kommentje:
Csak ha szeretné hogy bántsam..egy kicsit.
2014. okt. 13. 15:02
 17/34 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam hogy erény..sőt én utálom magamat hogy ilyen vagyok..:(
2014. okt. 13. 15:02
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó helyen jársz gyakran látni kiírva kérdéseket ahol domináns nőket keresnek :D Hajrá hátha megtalálod életed férfiját aki szereti ha alázod. :D
2014. okt. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Azért, mert taszító, amikor ilyen egy nő. Nem önmagában a dominancia - az sokaknak nagyon is bejön -, hanem a benned lakozó rejtett agresszió, na meg a lehetetlen természeted.

Akkor már inkább összejönnek egy olyannal, aki szerethető, és nem az a mindenáron kötekedő fajta.

2014. okt. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan érzésem, hogy nálad a dominancia meglétét a nemi izgalom is kíséri. Vagy csak én képzelem bele a lényedbe, nem tudom.
2014. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!