Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek tudnatok nekem meselni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek tudnatok nekem meselni megismerkedos torteneteket?

Figyelt kérdés
Igazabol arra lennek kivancsi hogy ki hogyan ismerkedett meg a masikkal es hogy hogyan randiztak meg amikor osszejottek es stb... Ilyen kis ismerkedos tortenetet szeretnek mert annyira erdekel es legalabb nem leszek szomoru mert ha masnak is osszejohetett akkor nekem is osszefog egyszer jonni ez a szerelem. Varom a valaszokat! ;)
2014. okt. 13. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
ismertük egymást régebbről, nem tudtam róla hogy érdeklődik, meg tökre azt hittem ellenkező nemű párja van. Aztán egyszer a fülembe jutott a pletyka, hogy részegen egy buliban valakinek kiöntötte a lelkét...ez után kezdtünk randizni.
2014. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!