Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánnyal már régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal már régóta jóban vagyok, de nem romantikusan jól hanem ilyen poénkodósan jól, akkor még belémszerethet?

Figyelt kérdés
Egy lány ismerősömmel már egy ideje nagyon jóban vagyok, de nem úgy hogy csak arra várunk hogy valamelyikönk kezdeményezzen és összejövünk, hanem hogy éppen nem jövök be neki, hanem egy másik srác. Lehetséges hogy amikor elfelejti a srácot és mi továbbra is jóban leszünk belémszeret? Lefeküdtünk már, én vettem el a szüzességét ha ez számít.
2014. okt. 13. 21:26
 1/1 anonim válasza:

az is lehet hogy ő szeret csak ezt nem meri elmondani így inkább csak a másik fiúról mesél. biztos hogy azt a másikat szeretni? nem csak kedveli?

mikor feküdtetek le?

te szereted?

csak ezek alapján tudok válaszolni

2014. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!