Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek lapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek lapján bejövök a lánynak?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszúl lesz, előre is bocs az ékezetekèrt, de telefonròl nagyon lassù.

Az a helyzet, hogy mar tavaj ota joban vagyunk, miota az osztaly szinte teljesen ellene fordult, egy baratnoje maradt csak, tamadtak facebookon, askon, en meg irtam neki ilyen tamogato-batorito cuccokat beszelgettunk kicsit, es megkert, hogy uljek melle nemeten (csoportbontas miatt a baratnoje ilyenkor nincs vele tehat egyedul ult.) Elvoltunk, hulyultunk vegig az oran de egyebkent nem nagyon beszeltunk. Az osztalyban akkoriban mondtak is hogy nagyon ram van maszva de ezt betudtam annak, hogy szivatnak. Akkor kezdtem gyankodni amikor mondta a bratnom, hogy tenyleg nem okes ez igy.

Eltelt a nyar, nem beszeltunk azota nincs csajom.

Ev elejen folytattuk azzal a kulombseggel, hogy mar facebookon is beszeltunk. Volt egy irodalmi eloadas amire lehetett otosert menni, oda ketten mentunk csak az osztalybol es mivel keso delutan volt kitalalta, hogy addig legyunk egyutt (beszelgettunk stb...) Aztan a magyartanar mondta, higy lesznek meg ilyenek 3 het mulva, erre rogton mondta, hogy menjunk el mindre. (Ezert mar nem kaptunk semmit) A harom het alatt egy hetig azt csinalta, hogy nem irt vissza facebookon(elozo nap 1 orat beszeltunk) levdgonek nezett, majd kovetkezo heten mintha mi sem tortent volna. Elmentunk az elso eloadasra, majd utana elmentunk meginni egy sort (o hivott) majd amikor hazament nagyon megkoszonte a delutant velem. A tobbire sajnos nem mentunk mert lebetegedett. Par hetig nem volt semmi kulonos, nemeten meg facebookon beszeltunk, de most megint kezdi, hogy nem ir vissza (o egyebkent sosem irt ram) atnez rajtam.

Hozzatartozik a dologhoz, hogy van egy srac akivel nem jonnek ossze, de tetszik neki elvileg maskor meg utalja amiert kihasznalja.

Szoval most mi van???

Ha van valami ami segithetne, kerdezzetek! Elore is koszi a valaszokat!



2014. okt. 13. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem a csaj csak kihaszalt :D
2014. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én arra tippelnék hogy tipikus hülyecsaj szindrómás, ennek a főbb tünetei hogy nem tudja mit is akar, vagy betett a barátzónába, ennek a kór lefolyása az lesz a csaj részére hogy a két szék közé fog beesni..
2014. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hú ez gyors volt, köszi ment a zöld kéz. Jöhet még bőven! :)
2014. okt. 13. 21:51
 4/7 pocakkk ***** válasza:
Lehet hogy tetszel neki, de nem tudja eldönteni mit akar...
2014. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet azt várná, hogy kezdeményezz. Mondd el neki, hogy tetszik, stb. csak így derül ki, hogy mi is van. Ha őt úgy nem érdekled, akkor felejtős, vagy ha valamilyen olyan dumát nyomna, ami bizonytalankodás, sztem akkor is felejtős.
2014. okt. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azt elfelejtettem, hogy kérlek írjatok kort és nemet is!

2014. okt. 13. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Talon pasi lettél, kihasznál csak...19 L.
2014. okt. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!