Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki teherbe esett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki teherbe esett a megtermekenyitestol ra 1hetre mar lehetnek tunetek?

Figyelt kérdés

most okt.4.en es 5.en szexeltunk de eleg sokat es vedekezes nelkul.

tegnap ota kb elegge szedulok,ma hanytam es eves utan is ehes vagyok... gorcsok is vannak a hasamban.

3.an lett vege a menzeszemnek.

L


2014. okt. 14. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak beképzeled magadnak.
2014. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A beágyazódást (kb. 7-12 nappal a megtermékenyítés után) van, aki érzi, olyasmi méhösszehúzódások formájában, mint a menstruációnál, csak finomabbak, gyengébbek.


[link]


Szeretnétek babát?

2014. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 Köszi :)

Hat nem terveztuk... De ha ugy alakulna szeretettel fogadnank :)

A paromnak mikor mondtam,hogy furcsa tuneteim vannak egybol mondta hogy termeszetesen vallalja es itt lesz mindig.

2014. okt. 14. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!