Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen vagy más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen vagy más is ilyen?

Figyelt kérdés

azt vettem észre magamon nem most már egy ideje csak most úgy eszembe jutott mert unatkozom és gondoltam megkérdezem.

Szóval nem is tudom miért de szeretek veszekedést szítani két ember között vagy éppen manipulálni őket mikor mivel néha sajnálom is őket (azt hiszem bár nem tudom hogy ez sajnálat inkább szánalom lehet meg olyankor kicsit le is nézem őket hogy milyen "butuskák")

viszont nem szokott bűntudatom lenni sose meg ha úgy belegondolok eddig semmit se bántam meg úgy igazából csak mindig "eljátszottam"


Na most empatikusnak gondoltam magam nagyon sokáig de az empátia akkor szószerint azt jelenti hogy teljesen beleélem és átérzem a másik ember adott érzelmi állapotát? Mert megérteni megértem és érzem is hogy mit érezhet de különösebb hatással nincs rám sőt a sok nyavalygás ki is tud borítani mármint inkább szánalmat vált ki belőlem

egyébként a környezetem szerint kedves vagyok és én vagyok mindig aki békít meg segít (habár ez szerintem azért nem egészen így van :) )


más is van így nem velem van a baj igaz vagy más lennék?


21/L


2014. okt. 15. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem baromira unatkozol.

Olyan mintha, ha neked nem lehet jó akkor másnak se legyen....

2014. okt. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem, én boldog vagyok de szeretem nézni ahogy mások veszekednek esetleg a konfliktusaikat előhozni/megteremteni valamiért ez szórakoztat (persze azért meg is oldom mielőtt elfajulna nagyon)
2014. okt. 15. 17:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Pedig ha valaki ilyet tesz másokban ebben leli örömét ez a szórakozása, akkor az nem boldog.

Unatkozik.


De simán csak egy selejtes ember, akit kár volt világra hozni.

2014. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
szivesen végignézném a halálod empátiából az ismerőseid védelmében
2014. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy ilyen ne merje embernek mondani magát,ezt nézni,normális vagy.Neked orvosra van szükséged,mert beteg vagy.

A veszekedésnél meg lenézed őket,szerintem meg téged lehet pont emiatt lenézni.

Ha tudsz váltosztass mert nem lessz jó vége.

2014. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mondjuk itt most titeket se tartalak valami sokra válaszolók..
2014. okt. 15. 18:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Szüleid ezt nem vették észre rajtad, hogy ilyen beteg vagy?

Vagy barátok?

Vagy nincs már senkid?

Esetleg iskolában vagy munkahelyen?

2014. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok.Nem tartasz sokra,mondom valami bajod van beteg vagy vagy nem tudom,de ez nem normális egy kicsit sem.
2014. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
volt egy barátnőm aki kiszúrta még régebben de őt gyorsan kiutáltattam a baráti körömből
2014. okt. 15. 18:42
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok.Tényleg nem vagy normális.
2014. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!