Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú és amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú és amikor beszélek vele nagyon zavarba jövök, soha nem azt mondom amit kéne, izzadok, remegek stb. Ezt le lehet győzni valahogy, normális?

Figyelt kérdés

2014. okt. 15. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális.énis igy érzek. Próbálj ellazulni csak ne flegmázz. Azt nem csípik a fiúk.
2014. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ez normalis,ilyen mindenkinél előfordulhat.Szerintem próbálj nem gondolni arra hogy ő tetszik ,hogy nagyon helyes stb.A szemébe is nézhetsz néha azt is szokták értékelni a lényeg,hogy ne stresszelj es sok sikert
2014. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,néha az az érzésem,hogy ő az aki flegmázik(elsőnek).Ez általában akkor történik amikor nagy társaságban vagyunk
2014. okt. 15. 18:50
 4/5 A kérdező kommentje:
A barátai előtt,más csajok előtt stb,
2014. okt. 15. 18:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és az a legfurcsább az egészben,hogy miután flegmázik mindig rámvigyorog
2014. okt. 15. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!