Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom,osztálytársam,9.-esek vagyunk.Sokat beszélgetünk,nevetünk,jól kijövünk.Esténként irkodunk chaten,és mostanában úgy érzem egy kicsit mintha jobban érdekelném.A napokban sok minden történt.Pl,ma mellémült biológián és hülyitett xd :) meg azt irta este,hogy jól nézek ki...ez mégis most mit jelent? És a helyzet az,hogy baromira beleszerettem,és lehet hogy rájött,ezért viselkedik igy.Meg azt vettem észre,hogy sokat néz amit egyébként nem szokott és elkapja a fejét ha észreveszem.De olyan cukiii :) sokmindent megbeszélünk,elmondunk egymásnak dolgokat.de nemtudom,hogy ebből lehetne-e több,összevagyok zavarodva,segitseget kérnék. :)

2014. okt. 15. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetne több, ô akarja is, hogy legyen. :)
2014. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez az,hogy nemtudom,olyan érthetetlenek és kiszámithatatlanok a fiúk :/
2014. okt. 15. 18:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Elkezdesz valami másik pasival beszélgetni, aztán lehet rákérdez, hogy tetszik-e neked az illető vagy ilyesmi, te megmondod, hogy nem csak beszélgettél vele, de te sokkal jobban kedveled őt stbstb.
2014. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tise vagytok különbek az érthetetlenségbe,csakhogy viszalökjem az általánosításodat.

Egyébként meg ha tetszik akkor ne ereszd ennyi.

2014. okt. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

jó,értem.

nem akarom,épp ezért igyekszem minel többet vele lenni,és azt akarom,hogy én is olyan fontos legyek neki,mint nekem ő :)

2014. okt. 15. 18:49
 6/12 anonim ***** válasza:
És honnan tudod hogy most már nem vagy neki az?
2014. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De az vagyok :) csak csak nemtudom mkit érez irántam :/
2014. okt. 15. 19:11
 8/12 anonim ***** válasza:
EZT MONDOM HOGY MIVAN HA RÉG TETSZEL TE IS NEKI?SŐT BIZTOS.
2014. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én szeretném elhinni h igy van
2014. okt. 15. 19:16
 10/12 A kérdező kommentje:
tegnap kérdezett tőlem chaten olyanokat,hogy már volt e fiúm,meg hogy csókolóztam-e, :D szval nagyon érdeklődik
2014. okt. 15. 19:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!