Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buford Tannen kérdése:

Miért csinálja ezt velem ez a csaj? Neki véletlen se kellenék, de az meg zavarja ha más csajjal szóba merészelek állni.

Figyelt kérdés

van 1 csaj a munkahhelyen aki már 1éve tetszik nekem de valahogy sose jutottam vele semmire. jófej meg minden de kifehezte már az utobbi időben h hagyjam lógva. én hagytam is, most jött 1másik csaj akivel egész jol kijövök sokat dumálunk olyankor mindig odajon azt teszi nekem a szépet meg mindent magyaráz h őrá figyeljek...viszont ha csak ugy odamek hozzá akk meg tojik reám. Ezt csinálja hetek ota és maár mindenkinek feltünt h valami nem kóser...

mijért tsinállya eszt velem valaki mongya mrá meg pls k?


2014. okt. 15. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
mert hülye
2014. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te külföldi vagy,vagy kihagytad a nyolc általánost?Legközelebb olvasd vissza a kérdésedet mielőtt felteszed,mert érthetetlen zagyvaság.


A válsz: A csaj nem bírja a konkurenciát,tetszett neki hogy ugrálsz körülötte de csak bolondított.Most se kellesz neki szerintem csak cseszi az agyát a szitu.

2014. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 szerintem is.

2# még érettségim is van .

tényleg eléggé vaslapáttal összedobált magyarázat :D

de válaszod második felével 1et értek

2014. okt. 15. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az első alkalom, hogy ilyet látok: ,,tsinállya"
2014. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
örülök h komolyan vettétek az utolsó sort... xd
2014. okt. 15. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!