Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális hogy enyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális hogy enyire szerettem? Többi lent

Figyelt kérdés
10 éves korom óta imádom Justin Biebert és BELIEBER VAGYOK.Szerelmes vagyok belé mindig róla álmodok mindig a ö zenéit hallgatom és sokszor sirok is mert nagyon mesze van tölem és szinte lehetetlen vele kapcsoltba lépni!? JA ÉS NAGYON DOBOG A SZIVEM HA MEG LATOK ROLA KÉPET 13 ÉVES LÁNY VAGYOK

2014. okt. 15. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd :)
2014. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tibohr ***** válasza:
43%
Aki szereti biebert eleve nem lehet normális
2014. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez normális a tinikorban:)
2014. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak megtestesíti azt, amire vágysz. Egy kedves, érzékeny, jóképű fiúra, aki ráadásul "menő" is. Ilyennek látják a tinilányok, de ez nem szerelem, és bőven kinövöd majd!
2014. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Édi vagy, én is ilyen voltam! 3,5 évig szerettem reménytelenül Axl Roset. Nincs gáz, kinövöd, ez normális! (Sőt, normálisabb, mint amikor a kortársaid hetente váltogatják a "szerelmeiket")
2014. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jaj sszegény! ő nem lehet a tiéd soha de valszegg jobb is...nem téged szeret hanem selenat szoval igen feéejtsd el szeresd 50centet :DDDD
2014. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#2 te sem lehetsz normális
2014. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia :)) Nyugi én is így voltam ezzel :) Sőt én is JB-be voltam belezúgva. Mindig rajta járt az eszem és imádtam és. Azt hittem, hogy mindig így fog ez maradni és sose fogom kinőni ezt a rajongást. Mára már kinőttem belőle. Sőt még mindig szeretem és belieber is vagyok de már nincs meg az a rajongás és nem is gondolkozok rajta. Hidd el egyszer te is kinövöd ezt :)) 15/L
2014. nov. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!