Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a mostohatesó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a mostohatesómba, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már 2 éve együtt lakunk és kb 4 éve ismerem, és hát belezúgtam elég rendesen. Szerintetek mit csináljak ? Mondjam el neki ?

Én 17/F ő 19/L.



2014. okt. 16. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
ne mondd el. keress mást.
2014. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem el kéne felejtened. Egyrészt idősebb nálad (bár ez kifejezetten nem jelent semmit), másrészt mégiscsak családtagok vagytok. Próbálj meg más csajokkal ismerkedni inkább!

Amúgy ha majd elköltözik, vagy te költözöl el, akkor könnyebb lesz. Ilyesmi esetleg nincs tervbe véve valamelyikőtök részéről? Mert akkor tényleg jobb lenne

2014. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én madj szeretnék egyetemre menni pestre, de az még nem most lesz. Érettségi után csak az meg még 2 év...
2014. okt. 16. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor addig meg kell próbálnod kihúzni valahogy. De én a helyedben csak akkor beszélnék vele őszintén az érzéseimről, ha tudom, hogy biztosan nagyon megértő, komoly, érett és megbízható lány. Különben nagy galibák lehetnek belőle.
2014. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább keress mást.
2014. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hajrá, nem vagytok vér rokonok.

Miért ne...

Van ismerősöm akik ugyanezt csinálták és már 15 éve házasok.

2014. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
79%

Simán be próbálkoznék, valahogy finoman. Külön pikantériát adna az egésznek, ha senki nem tudná, aztán mikor ketten vagytok, nevetnétek a világon. Senkinek nem ártasz a dologgal, szóval miért ne? Az emberek véleményével ne foglalkozz, neked legyen jó. Persze azért én igyekeznék titokban csinálni...:D


Mindenképp próbáld meg, max offol, aztán majd gondolkodsz tovább, de gondolom nem akarsz évekig ebben az állapotban tengődni.


Amúgy van valami fejlemény?:D

2015. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!